Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Ti hogyan jöttetek rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti hogyan jöttetek rá és mennyi idö után, hogy a pasitok csak azért van veletek hogy lefektessen? Elmesélitek?

Figyelt kérdés
egy hasonlo cipöben járo lány:(
2010. júl. 30. 19:58
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nekem bevallotta. Mikor már 3 éve együtt éltünk:) Hogy azért szedett fel csak h lefektessen^^ 9 évet lehúztunk együtt.
2010. aug. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
51%

Egyébként nagyon naiv itt néhány hölgy, mi az ,hogy amelyik fiú sokat vár az nem ver át, dehogynem, azért mert sokat vár( 2hónap, 6hónap 1év, 1,5 év) attól még megoldja a szexet más lánnyal és így tudja bírni a prédára való várakozást. Persze diszkréten kell intézni a"megcsalást" aztán tenni a szerelmes hőst ( várok rád ameddig csak akarod, ne siessük el majd amikor te is akarod kicsim..stb)

Aztán amikor eljön a nagy nap lapát. Főleg amikor a kis csaj még 15-20 éves akkor aztán mindent bevesznek, szinte istenként néznek barátjukra ( ő legjobb, legügyesebb, legtisztességesebb)aztán kérdem én 20-on éves lányok akivel összejöttek 15-16 évesen( tisztelet a kivételnek, mert olyan is van ám!) mi is lett? Együtt vagytok még vele 8-10 évvel később is. Ja hogy szakítottatok...elhihetitek így volt megjátszva a fiú részéről ki akar szemét lenni egy kapcsolatban...istenem azok a naiv tinik, fruskák. :-))))))))))

2010. aug. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
én onnan tudom, hogy nem csak azért van velem, mert le akar fektetni, mert 1. a szexuális étvágyam "érdekesen" működik (vagy nincs, vagy van, de inkább nincs) 2. ronda vagyok 3. négy hónap után lefeküdtem vele, aztán egy hónapra külföldre jöttem, és nem csalt meg 4. miután hazajöttem, meg se fordult a fejében, hogy szeretkezzünk, inkább csak szorított magához.
2010. aug. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

miután már lefeküdtem vele =/

Mikor egy hete jártam velem már mondogatta hogy milyen szexhiánya van neki, meg nehezen bírja. Aztán lefeküdtem vele :S (még szűz voltam) Semmi előjáték nem volt, mondta h vetkőzzek le, 30mp újjazott (ez volt az előjáték) aztán be a lopmost :S Részegen olyanokat beszélt a haverjaimnak, akik persze tudtak az egészről és elemsélték nekem, hogy az exbarátnője szó nélkül leszopta, meg análisan csinálták... szóval ennyi, meggondolatlan, hülye voltam, és eszméletlenül szerelmes...

17/L

2010. aug. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

1. barátommal: 3 hét után derült ki, bemutatott a szüleinek és elhívott hozzájuk. A szobájában bepróbálkozott, de nem mentem bele. Semmiképp sem 2 hét után. Onnan lehetett rájönni, hogy nagyon rohant, 5 nap után szerelmesnek vallotta magát.

2. barátommal: 1 hónap után bukott le, előadta a halálosan szerelmest, beadta, hogy már minden ismerősének rólam áradozik, én vagyok neki a nagy ő. Ő mondjuk végig gyanús volt, mondtam is neki, hogy ha valakinek ennyire fontos a másik, az szeretné nagyon megismerni, és nem mer ennyire rohanni. Már az első randin megfogta a kezemet, megcsókolt, a 2. talinál szerelmet vallott. 4 tali után megkérdezte, hogy ott aludnék-e náluk...Itt az az érdekes, hogy tudta rólam, hogy nem lehet becsapni, és nem megyek bele ilyesmibe, de kihívásnak érezte, úgy gondolta, ha egy "jégszívet" megszerez, majd jól legyezgeti az egóját. Hát nem jött össze. Mikor lemondtam az ottalvást, rá egy napra mondta, hogy van egy másik lány, és ő nem tud az érzelmein változtatni. Megjegyzem ígért fűt-fát, de szerencsére végig szemfüles voltam, elosztottam kettővel, amit mondott.

19/L

2010. aug. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

19L minden elismerésem.....ügyes voltál a két ex barát pedig megtanulta kisfiúként ne játsszuk a férfit.

Azért ilyenkor mindig rájövök milyen kegyetlenül rossz ill. nehéz lehet csajnak lenni, pedig mindig azt hittem milyen könnyű lehet a szerelmi életük nekünk férfiaknak pedig milyen nehéz. Legalább nem kell félnem, hogy egy lány kihasznál és csak a szexért van velem aztán meg eldob :-(((

2010. aug. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Izééékeh11 ***** válasza:

mongyak jobbat ? :D

a volt pasim 15 éves és én csak azért jártam vele mert szerettem meg minden,ő viszont olyanokat mondott nekem hogy le akar feküdni,és amikor elmontam neki h ilyen fiatalon még nem akarok lefeküdni senkivel,erre csak annyit mondott hogy Akkor szakit velem és keres egy olyan láányt aki már benne van xd

aztán a 2. barátom: vele most szakitottam,azaz tegnap,mert régen csak barátok voltunk,pontosabban ő barátilag nézett rám én meg titokba szerelmes voltam belé...és megszereztem a telószámát is meg egy csomó mindent,és egyszer megkérdezte hogy hanyas meltartót hordok...és utánna elkezdett ilyen szexxel kapcsolatos dolgokat írni...khm szahl olyanokat mondott h most olyan b@szhatnékja van,meg megy kiverni meg ilyenek...én meg azt hittem csak hülyeségből ír ilyeneket...utána megkérdezte hogy járunk-e? és azt válaszoltam hogy igen..persze azután elhívtam sétálni,de állitólag mindig közbejött neki vmi...szóval ez volt,és 2 napig tartott az egész mert elmonta hogy nem is tetszek neki inkább...aztán egyszer azt monta hogy le akar velem feküdni. mondom szakitottunk de m1...erre elkezdi -Nem lehetnénk csak szexpartnerek? erre azt válaszoltam hogy nem mert én sztem még egyébként is túl fiatal vagyok és én csak olyannal akarom a szüzességemet elveszteni aki szeret és énis szeretem őt...és párszor utána még bepróbálkozott,de nemet montam,így végül csak barátok maradtunk.de legalább tudom hogy csak szexre kellettem volna neki ;)

13L

2011. máj. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!