Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon csak arra kellek neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon csak arra kellek neki, hogy lefektessen és otthagyjon? Hagyjam ott vagy ne? Nagyon jól érzem magam vele

Figyelt kérdés
Pár napja megismertem egy fiút, 4 év van köztünk, egy délutánt együtt töltöttünk nagyon jó volt. Ma utalt rá, hogy jó lenne ha együtt lennénk, erre én mondtam, hogy én még nem szeretném, mert korai meg nem is ismerjük egymást, lehet csak arra kellek.Ez nem esett neki jól, persze kinek esne, de azért én meg nem egy kalandot keresek. Utána megértett engem is, és azt mondta vár amíg úgy gondolom.
2009. ápr. 15. 20:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
egyértelmű h csak szexet akar.
2009. ápr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Thurston ***** válasza:
100%
Merthogy???
2009. ápr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

Hát pesze, hogy vár. A kanos fiúknak általában az az ismérvük hogy várnak... Jó sokat :)


Attól, hogy szexelni szeretne veled még nem jelenti azt, hogy ott is hagyna az első után. Ha jó volt a szex valakivel én azt a lányt soha nem hagytam ott. Miért tettem volna? Abból bizony kapcsolat lett és végül másért lett vége. De a szex mindig jó volt.

2009. ápr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én jártam ugyanilyen cipőben. Második randin már meg akart dönteni, visszautasítottam, azt mondta akkor vár. Majd amikor az ötödik randinkon is visszautasítottam a srácot (teszem hozzá, én szűz vagyok), akkor olyat kaptam, mint előtte soha. Én használtam ki őt, mert ennyi ideig húztam az agyát (nem az én hibámból tudtunk csak hetente találkozni). És szerinte már az elején megmondhattam volna, hogy nekem egy hónap sem lesz elég arra, hogy megbízzak benne eléggé. Voltam számító, zsémbes, uralkodni vágyó szűz r*banc. Úgy leosztott, hogy csak lestem. Akkor megmondtam neki, hogy azt hiszem itt vége köztünk mindennek. Pedig én hittem neki, amikor második randin azt mondta, hogy megérti, hogy nekem idő kell, és várni fog rám. Végülis várt...
2009. ápr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
csak sex
2009. ápr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Imádom... Mert ti nők nem akarjátok a szexet? Csak mi kimondjuk amit gondolunk.
2009. ápr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Thurston ***** válasza:

Persze. Ha felhozta a szexet, akkor bizonyára csakis azt akarja...


Basszus, tiszta idióták vagytok.

2009. ápr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
csak azt...de ne dőlj be soha olyannak hogy majd ő várni fog meg megért ,meg miden ,mert mind csak arra megy, h megbízz benne,és ....... szakíts vele..nekem is volt iylen "barátom" az első de hamar észre vettem h mit akar pedig nagyon bele voltam zúgva ,sokáig tartott elfelejteni de csak befogtam szemem,fülem és nem figyeltem rá.ha nem érzed magad jól vele és mnidig csak ez jár a fejedben akkor hagyd a srácot..(bocsi a mellé storyzást:D)
2009. ápr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hehe, ezt szeretem. azt mondod, hogy mind olyan... mert már volt egyel dolgod. Elmondjam, hogy hány olyan nővel volt alkalmam lefeküdni, akik csak "kihasználtak"? Sokkal. Inkább nem számolom, egy kezemen nem férne el, de lehet kettőn sem.
2009. ápr. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

en a helyeben is csak szexet akarnek, de telleg

fatercosta

2009. ápr. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!