Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon csak arra kellek neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon csak arra kellek neki, hogy lefektessen és otthagyjon? Hagyjam ott vagy ne? Nagyon jól érzem magam vele

Figyelt kérdés
Pár napja megismertem egy fiút, 4 év van köztünk, egy délutánt együtt töltöttünk nagyon jó volt. Ma utalt rá, hogy jó lenne ha együtt lennénk, erre én mondtam, hogy én még nem szeretném, mert korai meg nem is ismerjük egymást, lehet csak arra kellek.Ez nem esett neki jól, persze kinek esne, de azért én meg nem egy kalandot keresek. Utána megértett engem is, és azt mondta vár amíg úgy gondolom.
2009. ápr. 15. 20:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és várok majd lesz ami lesz
2009. ápr. 16. 07:48
 12/12 anonim ***** válasza:
tegnap előtt 21:44 és vagyok .tényleg elég félre érthetően írtam illetve teljesen.Én nem gondolom úgy hogy az összes fiú ilyen sőt már 8 hónapja mámorban úszok.. tudom milyen lányok vannak:s nem írtam azt ,hogy az idő is számít hogy mikor hozta fel ezt a témát...amit írtam az arra vonatkozik ha még nem komoly a dolog és már arról kérdez vagy beszél.Észre lehet azt venni...azt hiszem:s de fiúból is lányból is nem csak egy ilyen van:s sajnos:( remélem kedves kérdező:) ,a te barátod sem tartozik ide csak annyi hogy pasiból van.
2009. ápr. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!