Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg komoly kapcsolatra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg komoly kapcsolatra vágyik vagy csak trük, h lefektessen?

Figyelt kérdés
megismerkedtem egy sráccal, nagyon kedvelem ő is engem de sztem csak a külsömet. Azt hangoztatja végig, h mien izgato vagyok és milyen szexy ezem-azom. Lehet,h csak szexet akar? Mgkérdeztem tőle és azt felete h komoly kapcsolatot akar. szerintetek?
2009. aug. 27. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne feküdj le vele rögtön és majd idővel kiderül. Ezt így nem lehet kitalálni... Biztos nagyon tettszel neki , nem feltétlenül azért bókol hogy lefektessen. De persze sosem lehet tudni...
2009. aug. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

hát ha bokolni akar miért nem mondja azt csinos a ruhám? miért a mellemet, fenekemet és alakomat dicséri 10 percenként?

Biztos nem fekszem vele gy jó darabig....

2009. aug. 27. 20:49
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A csávók általában hazudnak, így gyűjtik a skalpokat, hozzáteszem a mai világban könnyen, mert a lányok nagy része sajnos az első vagy második alkalommal szétteszi a lábát. Ha vársz és tényleg komolyan akar, akkor több hetet is vár a szex részére. Ne feküdj le vele csak majd idővel és akkor nagy valószínűséggel kiderül. 28/F
2009. aug. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon tipikus szöveg, hogy ágyba vigyen. 22F
2009. aug. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Lehet hogy te sokkal-sokkal szebb vagy mint az előző barátnője. Szerintem a pasik 99% -nak nagyon fontos a lány külseje. És tényleg annyira tettszel neki hogy nem bírja magában tartani. Az én barátom is ilyen az elejétől kezdve. De már rég óta együtt vagyunk, imádjuk egymást, és a mai napig mondogatja ezeket! :-)

2009. aug. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De mindenképpen várjál !!!!
2009. aug. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
lehet hogy komoly kapcsolatot akar de közben kíván is...ebben nincs semmi rossz,de ne hagyd magad rögtön! legyen benned tartás és érezzen a srác kihívásnak!
2009. aug. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 General ***** válasza:

Az én barátnőm pl imádja, ha szexinek, kívánatosnak tartom (és szerintem minden lány). És ezt lehet, hogy ő is tudja, csakhát nem veszi számításba, hogy ezt nem a kapcsolat elején kéne. Ez is egy lehetőség,de az előzők valószínűbbek.

Kicsit figyelj rá jobban, hogy mit hogyan csinál melletted (pl:mennyire nézegeti a csajokat az utcán ha veled van, mennyire figyel rád és arra, hogy te jól érezd magad) Így majd magadtól is eltudod dönteni, hogy a válaszokból melyik igaz rá.

2009. aug. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ha komoly kapcsolatot akar, akkor később értékelni fogja, ha vársz egy kicsit a szexszel, minthogy már a második randin széttennéd a lábad. Értékesebb nő leszel a szemében, nem pedig egy csak egy strigula.
2009. aug. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
-egy
2009. aug. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!