Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Ti hogyan jöttetek rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti hogyan jöttetek rá és mennyi idö után, hogy a pasitok csak azért van veletek hogy lefektessen? Elmesélitek?

Figyelt kérdés
egy hasonlo cipöben járo lány:(
2010. júl. 30. 19:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
38%

csak a h*lye lányokat lehet bepalizni és csak a szex miatt velük lenni...evvan...


egy fiú meg nem vár hónapokat csak a szex miatt, aki vár az mást akar.

2010. júl. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
74%
az én pasim nem azért van velem. szoval sehogysem
2010. júl. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

jo akkor azok irjanak akikkel ez megtörtént. :)

és akár hiszed akár nem én nem vagyok hülye mégis bepaliztak csak annyi különbséggel, hogy nem feküdtem le vele hanem beleunt a várakozásba :) (mivel szüz vagyok)

2010. júl. 30. 20:02
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a Barátnőm anyukája hiszi ezt...=/

De már 4hónap 8napja együtt vagyunk.=)

és nagyon nem azért...

meg alapból nem várna ennyit senki ha csak a szex miatt lenne együtt a csajjal...Én pedig komolyan gondolom...de ugylátszik hogy ez nagyon hihetetlen...=/

szval jah...=/

17/F

2010. júl. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
31%
örülünk neki, ügyes vagy, kit érdekel?
2010. júl. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
0%
kérdezönek irtam nem a válszolónak
2010. júl. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Én 16voltam amikor összeismerkedtem egy 21éves sráccal. Az elején jófej volt, meg totál meg is tetszett, penge volt minden jóképű volt, volt kocsija hát tipikusan az a jó pasi:)

Aztán egyszer hozott haza ez volt olyan 1-1,5hónap járás után és a kocsiban ilyet szól:

"lehet egy kérdésem?"

Tudtam hogy azt akarja kérdezni hogy szűz vagyok-e még. Annyira cikin éreztem magam már akkor...azonnal pörgött az agyam, hogy milyen frappáns választ adjak. Naná hogy szűz voltam!

Mondom:"Persze"

erre ő:"Voltlál már pasival? Szóval érted..."

Hát makogtam valamit a kérdésére válaszként, de már akkor tudtam hogy biztosan olvas a soraim közt és rájött hogy szűz vagyok.

Rá egy héttel rákérdezett, hogy nem-e alszom nála egy buli miatt.

Nemet mondtam. Érdekes módon rá 1héttel már dobott:)

Azt mondom Jól jártam, hogy igy alakult. Szemét.

Nagyon észnél kell lenni, ha nem akarod hogy átrázzanak.


18/L

2010. júl. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

reméltem...:P

17/F

2010. júl. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

melyik megyében laksz?:O

ismerős az írásod.:O

17/F

2010. júl. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
fejér
2010. júl. 30. 20:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!