Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Ti hogyan jöttetek rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti hogyan jöttetek rá és mennyi idö után, hogy a pasitok csak azért van veletek hogy lefektessen? Elmesélitek?

Figyelt kérdés
egy hasonlo cipöben járo lány:(
2010. júl. 30. 19:58
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

akkor mégse.:D

Barátnőm is hasonlóképpen ír. =D

17/F

2010. júl. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Összeismkerkedtem egy sráccal, ő kezdeményezett. Randizgattunk, de sosem jött velem össze, azt mondta, ez majd kialakul idővel. De azt mondta, ráérünk még a szexxel is, nem sietteti. Persze én beléhabaordtam, elhalmozott ajándékokkal, rendkívül figyelmes és kedves volt. Aztán 2 hónap után nem bírtam, lefeküdtem vele. 2 hét múlva otthagyott egy másik csajért és kiderült, hogy még cak nem is tetszettem neki. Csak dugott egy jót 1-2x.
2010. júl. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
76%

hat, szentem hulyeseg, hogy egy fiu nem var sokaig. en 14 eves volta o 19 mikor elkedtunk kavarni titokba.. es most iden (en mar 15 o mar 20 evesen) lefekudtem vele.. mivel gondoltam nm csak azt akarja, mert hat eddig volt peddig, de sose eroltetett semmit. es nesze, azota se beszel velem... se semmi.

nem is hiv, ha hivom, akkor leraz hamar... es kb ennyi.

majdnem masfel evet vart ram. :-j

2010. júl. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

elozo vagyok, kijavitom mert nagyon helytelenul irtam:


hat, szentem hulyeseg, hogy egy fiu nem var sokaig. en 14 eves voltam o 19 mikor elkezdtunk kavarni titokba.. es most iden (en mar 15 o mar 20 evesen) lefekudtem vele.. mivel gondoltam nm csak azt akarja, mert hat eddig volt petting, de sose eroltetett semmit. es nesze, azota se beszel velem... se semmi.

nem is hiv, ha hivom, akkor leraz hamar... es kb ennyi.

majdnem masfel evet vart ram. :-j

2010. júl. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
0%
lehet büdös voltál vagy vmi nem stimmel veled ott lent
2010. júl. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Én 20:38-as vagyok. Velem eddig minden stimmelt, több komoly kapcsolatom volt, senkinek nem volt velem gondja. Ő meg hónapokig várt, aztán eldobott pár alkalom után. Szóval nem hiszem,h ogy ez állt volna a háttérben. Egyszerűen egy hímr*ngyó.
2010. júl. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Ha még a pasi szűz, akkor nagyonis fontos neki a szex, de amúgymeg nem lenne értelme. Én a barátnőmtől a szexet is szeretném, de érzelmekkel együtt.
2010. aug. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
velem volt már 2szer..az elsőt én nem vettem észre,mert hülye voltam, de mindig is gyanakodtam,hogy valami nem stimmel. A második az durvább volt...összejöttünk,tökéletes volt minden,legalábbis annak látszott,(am jol tudott szinlelni..nem pedig én voltam a hülye),aztán 1,5hónap után állitólag már nem szeretett de akkoriban kedzte el mondogatni,hogy eltudná képzelni velem az életét,stb....aztán megcsalt,(de nem tudtam róla) és másnap mondtam neki h aludhatna nálunk...naés ezért nem szakitott velem rögtön megcsalás után,persze amikor lemondtam pár napot,hogy ne aludjon it mert ez meg ez van,akkor besértődött..ezt észre kellett volna vennem...hát megtörtént,lefeküdtünk, természetesen kb 1 hét múlva dobva lettem,akkor tudtam meg a megcsalást is,és hát eléggé megdöbbentem,mert az egészből SEMMI -t nem vettem észre,jól csinálta a ro*adékja....
2010. aug. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
előző vagyok, a két fiúból az első 3 hónapot várt,hogy lefektessen!! ezt elfelejtettem ir
2010. aug. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
figyi veled vagyok fél évet te örülsz hogy nem csak a szex miatt vagyok veled de ugyanezt hiszi a másik 4 is aki vár mert nem tudja csak azért vagyok e vele és ha beadja magát elöbb a 4 másik téged már el is felejtettelek szóval tuti tipp hogy sehonnan nem tudod csak utólag
2010. aug. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!