Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tényleg szeret?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg szeret? Vagy még mindig csak azért van velem hogy lefektessen?

Figyelt kérdés

Most járunk 6 hónapja és egy hete tudtam meg hogy az elején csak azért járt velem hogy lefektessen aztán ott hagyjon és a közti idöben nagyon rendes,meg mondta hogy szeretlek igaz nem igazán éreztem meg amikor 1 hónaposak voltunk egy másik csajjal részegre itták magukat én meg ott voltam és azt ápolgatta. ès már nem igazán tudok neki hinni és én még szüz vagyok és szerintetek már csak azért van velem hogy lefektessen vagy mert már szerelmes belém.

meg az eddigi kapcsolata max 2-3 hónap volt és azokat megunta mert nem feküdtek le vele és azt mondta hogy én vagyok az elsö akinél azt gondolta hogy belémtudna szertni és már belém szeretet.

Szerintetek, mit gondoltok?

köszi a válszotokat

16l 17f


2011. máj. 1. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
ezt csak te érezheted. Viszont tanulj meg fogalmazni és írni.
2011. máj. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a fogalmazásért:S
2011. máj. 1. 15:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy ennyi idő után már tényleg szeret. De ezt te érezheted a legjobban. Mennyire rámenős, csak azt akarja e.
2011. máj. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy ilyen jelenet után én kinézném belőle, hogy rendszeresen másokat ápolgat a hátad mögött. Úgy könnyen lehet önmegtartóztató veled szemben.
2011. máj. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát azt gondolom hogy várj még egy ideig aztán majd kiderül sokáig már nem hiszem hogy bírja ha csak dugni akar :D
2011. máj. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
habiszti.. :D
2011. máj. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!