Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt miért csinálja?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal a legjobb barátok voltunk aztán elmondtam neki,hogy igazából többet érzek iránta erre azt mondta,hogy ő is megszeretett de fél,hogy ha szétmennénk akkor vége lenne a jó barátságnak én ezt meg is értettem gondoltam legalább van egy igazi jó barátom.Erre amióta ezt elmondtam neki kerül...amiken régen nevetünk hülyéskedtünk már nem röhög...Amit mondok azon sose röhög már de ha más elmondja tök ugyan azt visít a röhögéstől...Állandóan kerül nem értem most mi a baja azt mondta,hogy félti a barátságunkat erre most úgy viselkedik mint ha csak köszönő viszonyba lennénk és nagyon bánt amikor mással jókat röhög meg beszélget engem meg lese szar...
2010. júl. 29. 00:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de a szakítást meg sem érte a barátságotok. :( De szerintem még nincs midnen veszve, üljetek le, és komolyan beszéljétek meg!
2010. júl. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Félre értettél elég hülyén fogalmaztam amikor elmondtam akkor is barátok voltunk csak és ő előre gondolt,hogy ha összejönnénk és ha szétmennénk akkor vége lenne a barátságnak..
2010. júl. 29. 00:19
 3/20 anonim ***** válasza:

Szerintem az a bevallásos dolog nem kellett volna. Addig - jó kis hazugsággal - de volt egy igazán jó barátod. Most meg se csaj se barát. Ezt elcseszted!

Az ilyen dolog mindig nagyon nehéz...beszéljétek meg, de barátok - sajnálom, hogy ezt mondom de - szerintem már sose lesztek. Vagyis nem lesz olyan, mint régen.. =(

2010. júl. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem értettelek félre, csak h*lyén fogalmaztam. Úgy éretettem, hogy lehet, ez a bejelentés is elég volt, hogy lerombolja a baráti érzelmeit. :(
2010. júl. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Én is rájöttem,hogy nem kellet volna de annyira nyomta a szívem,hogy nem bírtam magamba tartani...A minden napos találkozgatások az esti 5 órás msnezések minden róla szólt minden nap láttam és nem bírtam ki,hogy ne mondjam el...Most meg a legjobb barátom lese szar és mással jókat röhög én meg ott állok mint a hülye gyerek...Amikor esténként elköszöntünk és mindig megölelt és tudtam,hogy így sose lesz az enyém és nem elmondani neki,hogy szeretem nem bírtam:S remélem megértitek.
2010. júl. 29. 00:27
 6/20 anonim ***** válasza:
bocs h ezt kell mondanom de szerintem ti már soha nem lesztek olyan viszonyban mint régen
2010. júl. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
És az a legrosszabb,hogy minden nap látom régen ha csak rám nézett és elröhögte magát egész nap elvoltunk ketten most meg még a közelembe se akar lenni és azt látni,hogy másokkal csinálja azt amiket mi régen és látni ahogy röhög meg mosolyog én meg 10m re ott állok és csak nézem...Ha velem beszél vagy pont a közelembe kell lenni egy fél mosolyt nem látok végig a síró görcs kerülget mint most...
2010. júl. 29. 00:30
 8/20 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2010. júl. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi nincs veszve.

Az ilyen dolgok nagyon sok mindentől függnek (hozzáállás, különféle események, idő stb.).

A lány lehet hogy valóban ugyanazt érzi, mint te, csak megijedt a saját érzéseitől 8na meg a tieidtől is) és ezért kerül azóta.

Adj neki egy kis időt, szerintem az segíteni fog!

Amúgy (csak hogy biztassalak picit) volt egy srác, már két és fél éve barátok voltunk, mikor rájöttem, hogy többet akarok. Mint később kiderült, ő már az elejétől fogva többet akart, de nem mert lépni, tehát én kezdeményeztem, összejöttünk, együtt voltunk kilenc hónapig.

Ő volt az első komoly kapcsolatom, a szüzességemet is ő vette el.

A szakítás után hónapokba telt, mire normalizálódott a kapcsolatunk, de azóta is ő a legjobb barátom :). Ennek már közel öt éve.

Szóval ne törj le, még lehettek barátok, de akár egy pár is, csak légy türelemmel, hogy letisztázódjanak a dolgok.

Ha már minden kötél szakad és semmi nem változik, akkor meg állj elé szemtől szembe és beszéljétek meg a dolgot!

Kitartáááás! :)

L/23

2010. júl. 29. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ha már a hűbele bumm taktikát választottad,akkor inkább meg kellett volna csókolnod,nem dumálni összevissza.

Annyi haszna biztosan lesz,hogy legközelebb nem lösz ekkora bakot.

Tettek kellenek,nem süket duma!

2010. júl. 29. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!