Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt miért csinálja?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal a legjobb barátok voltunk aztán elmondtam neki,hogy igazából többet érzek iránta erre azt mondta,hogy ő is megszeretett de fél,hogy ha szétmennénk akkor vége lenne a jó barátságnak én ezt meg is értettem gondoltam legalább van egy igazi jó barátom.Erre amióta ezt elmondtam neki kerül...amiken régen nevetünk hülyéskedtünk már nem röhög...Amit mondok azon sose röhög már de ha más elmondja tök ugyan azt visít a röhögéstől...Állandóan kerül nem értem most mi a baja azt mondta,hogy félti a barátságunkat erre most úgy viselkedik mint ha csak köszönő viszonyba lennénk és nagyon bánt amikor mással jókat röhög meg beszélget engem meg lese szar...
2010. júl. 29. 00:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

ucsó vok

Most nézem!5 órás msn?Te a barátnője voltál,nem potenciális kan.Az ilyesmit nagyon gyorsan felejts el!

2010. júl. 29. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Eltoltad. Innentől mindenbe azt fogja beleképzelni, hogy akarsz valamit, ami kinyírja a barátságotokat is. Totális game over.
2010. júl. 29. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
velem is történt hasonló. volt egy lány akivel jókat szoktunk beszélgetni, úgytűnt kedvel, legalább mint barátot. aztán elmondtam neki, hogy többet érzek -igaz kicsit bénán- és azután a maximum egy "szia" amit beszéltünk, kerül mint egy beteget. van ilyen. én sem értem igazából az ilyen szituációkat. tanácsot is csak annyit tudok adni, hogy az lesz a legjobb ha te is kerülöd és elfelejted minél előbb, szerintem itt jóra már ne számíts.
2010. júl. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Miután elmondtad mit érzel, és ő is, egy kis nyomást kellett volna rá gyakorolnod. Hívni teázni/kávézni, szóval randizni. És próbálni mihamarabb megcsókolni, barátnőddé tenni, nem továbbra is viccelődni vele...
2010. júl. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Probáltam elhívni nem vagyok szerencsétlen azt is mondta 3 nappal előtte hogy el is jön szívesen..Aztán aznap amikor már mentünk volna lelépett a bnőjével és ott hagyott szó nélkül amikor mással beszéltem pont..
2010. júl. 29. 15:20
 16/20 anonim ***** válasza:

Mostantól az alapszabály az legyen, hogy már rögtön ahogy megismerkedsz egy leányzóval a tudtára adod, hogy mint férfi közeledsz a nőhöz. Tetszik neked, elég, ha azt mondod már rögtön, hogy szépek a szemei vagy szép a mosolya esetleg adsz neki egy gyújtót vagy akármit és ha elfogadja akkor tiszta sor bejön neked ő pedig jelképesen elfogadta a közeledésed.( persze ez most nem úgy értem, hogy happy és járunk, ez csak egy gesztus és tudja majd, hogy férfiként számoljon veled ne barátnőként)

Egyszer befürödtem kegyetlenül azóta az első dolgom ha tetszik egy lány, hogy jelzésekkel a tudtára adom és nem fecsegek ott össze-vissza mint egy barátkozós pali, mert nem barátbarát akarok lenni, hanem a pasija.

2010. júl. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Hello! Velem is nagyon hasonló volt a helyzet, mikor 9.ben osztálytársak lettünk, megismerkedtünk, és rengeteget msneztünk meg találkozgattunk. És legjobb barátnak neveztük egymást, én még akkor is, amikor már többet akartam tőle. Szintén elég bénán megmondtam neki, hogy többet szeretnék, de nem viselkedett úgy, mint a te barátnőd. Megbeszéltük, hogy nem lesz semmi (nem akartam erőltetni a dolgot), és a legjobb barátok maradunk. De a szerelmem nem csökkent, és addig ügyeskedtem, míg végül összejöttünk. Már több mint fél éve együtt vagyunk. Szerintem még ti is összejöhettek, csak türelem kell.


16/F

2010. júl. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Mivel én lány vok és én is voltam így, szerintem nem érzi magát elég érettnek 1 kapcsolathoz. Vagy csak simán nem érett még hozzá eléggé. Nem akarja még, nincs felkészülve rá, vszínű nem gondolkozott rajta h legyen vkije. Szerintem még idő kell neki, de azt nem lehet tudni h mennyi. Nekem is idő kellett.
2010. júl. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
19L
2010. júl. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
de 17 éves..
2010. júl. 30. 19:18
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!