Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lett azokkal a nőkkel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lett azokkal a nőkkel, akik rájöttek, hogy rossz embernek szültek gyereket?

Figyelt kérdés

Mióta vagytok együtt?

Mikor változott meg a kapcsolatotok?

Milyen gyakoriak a veszekedések?

Szeretitek egymást?


ma 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyedülálló anyukák lettek.
ma 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És meddig tartott míg találtatok új párt?
ma 18:39
 3/9 anonim ***** válasza:
28%

Tinderen azt írják a biójukba, hogy

"Keresem az IGAZI férfit! nekem a gyerMekem az első, ha ez nem tecik húzz balra!"

ma 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Engem inkább az érdekel, hogy azokkal a gyerekekkel mi lesz, akik ilyen helyre születtek. Nemtörődöm vagy szadista apuka, anyuka aki megbánta a gyerek születését...


Az orvosok előre dörzsölhetik tenyerüket, itt sok antidepresszáns és nyugtató fog legördülni a torkon. Rosszabb esetben alkohol.

ma 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Senior Séf ***** válasza:
50%
Megszívták...
ma 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

- 12 éve együtt

- visszagondolva mindig voltak intő jelek, de nem akartam észrevenni, írok példákat:

- soha nem segített a háztartásban, de amég 50m2-en éltünk, tized ennyi cuccunk volt és 0 gyerekünk, nem gondoltam vele, hogy gond lenne, mert pikk-pakk kész voltam egyedül. Másik dolog, nagyon menős/csavargós volt mindig is, állandóan barátoknál ültünk, vagy valami pubban, csak hogy gyerek előtt mentem én is vele, eszembe se jutott, hogy majd gyerek után ővugyanúgy ott fog ülni, én meg otthon egyedül

- együtt vagyunk, már nem is veszekszünk, de boldog nem vagyok

- szeretjük egymást mint embert, mint anya-apa páros, de mint férfiból már rég kiábrándultam belőle, ez úgy 7-8 év után tűnt fel, mikor ráeszméltem, hogy már nem idegesít, nem zavar, hogy nincs itthon, nem oszt-nem szoroz számomra hol van-mit csinál

ma 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22%

6.


Ezzel valószínűleg ő is így van, ezért nem jár haza.


Tudod mennyire hasonlít ez a történet az átlag magyar házasságokra? Általában apuka száműződik vagy önként kialakít magának valami kamrát, pincét, horgászhajót vagy bármit és csak azért nem válnak el, mert túl sokba kerül. (Egy párost ismerek, akik a gyerekük regionális politikai karrierje miatt nem teszik.). Az undorító amikor az ünnepeken megjátsszák a nyálparádét (pszichopaták...)


A házasság eleve szar és nem működőképes dolog. Esetleg, ha valaki 100%-ban a logika alapján választ párt magának és leszarják a szerelmet, még egy szobában se alszanak. De teljesen harmonikusan ellehet lenni így.

ma 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Elvált, egyedülálló nő lettem.


Azóta sincs senkim, mert a lécet magasabbra tettem, mint gyerekek előtt. Inkább vagyok egyedül, mint szar kapcsolatban.

ma 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
8. Na nem mintha az egyedülálló gyerekes anyukák nagyon kap9sak lennének egy púppal a hátukon, csak egy lúzer akarná mas kölkét felnevelni, nalam alapból red flag a pujás nő.
ma 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!