Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi volt az a pont, ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az a pont, ahol rájöttél rossz hatással van rád a kapcsolatod?

Figyelt kérdés
aug. 13. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%

Ilyen soha nem volt párkapcsolatban velem, még bántalmazó mellett se.


Nem azt érzem alkalmatlanok mellett hogy rám van rossz hatással, hanem nah ebből se lesz háasság még egy gyökér, vagy még egy bolond, vagy még egy aki casanovát játszik és nőzik, vagy kapuzárásos, na még egy selejtbe futottam bele, ezt sajnos el kell engedni.


Amikor a melohelyemre jönnem ezek a jaj béküljünk ki nem birom nélküled ajándékok virágok, a munkatársak mikor nézik kérdezik csak annyit mondok csak, hogy nah újabb vezeklő ajándék, szenvedjenek bűnhődjenek is, nagyon helyes;) gyökérbarmok.


Amit kérdezel hogy rám volt valaki rossz hatással az pl nekem munkahelyi kapcsolat.

Kollegális viszony. Sokat beszélgettünk. Ő egy ambíciótlan keseredett reménytelen pali. Én tele tervekkel célokkal lépcsőzöm van pénzugyi kulturám is (pl nem veszek fel hiteleket ellenben ő tele van minden ilyennel), na egy idő mulva azt vettem észre hogy ahogy beszelgetunk átvette a mentalitásom a reményeket a talpra allást, lépcsőt is ugrott a cégnél, én meg belecsúsztam tartozásokba..én aki soha életében nem vett fel hiteleket meg ilyenek.


Na speciel vele azt érzem hogy ő sikeresen lehúzott a szintjére én meg őt felemeltem csak.

Azt tanultam ebből hogy úgy kell a pesszimista panaszkodó energiavámpiroktol menekülni mint a tűztől.

aug. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
*jönnek
aug. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
Ja de azért a csalódás az rendesen ott van mikor vki kimutatta a foga fehérjét, nem mondom hogy nem sírtam volna ne lettek volna fájdalmaim. De az alap az az mindig, hogy a másik az alkalmatlan. Tehát annyiban van csak rám hatással a másik hogy felébredek a rózsaszín álmomból csak, es semmi másban. Bántalmazók után a rettegés még szoszo megmarad vagy a viszolygás a pasiktól, dehát ez felülírható ha van normális.
aug. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már hetente többször volt pánikrohamom, és ha épp nem pánikoltam, akkor ok nélkül voltan ideges, veszekedtem mindenkivel, szinte állandóan morcos és feszült voltam. Kb hozzám sem lehetett szólni és nem emlékeztem mikor mosolyogtam utoljára. Az alap természetem, ami egyébként a válás óta helyreállt, birkatürelem és nonstop lelkes életöröm, kedvesség, előzékenység mindenkivel, és konfrontációkerülés.
aug. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
A szakítás után 1-2 hónappal. A kapcsolatban erre nem tudtam rájönni, olyan szinten voltam manipulálva. Még az sem volt gyanús, hogy a kapcsolat alatt kisebb megszakításokkal szinte folyamatosan beteg voltam.
aug. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Elzárkóztam, nem jártam társaságba, aztán mivel csak otthon voltam kezdtem elsárkányosodni. Pánikroham is volt.
aug. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Ellustultam, meghíztam, bezárkóztam. Motiválatlan voltam.
aug. 14. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

Mikor rájöttem, hogy az kevés, ha én teszek a kapcsolatunkba, sose lesz jobb. Ez viszont nem jelenti, hogy egyből ki is tudtam lépni. Az utolsó két évben egyre súlyosabb lett a depresszióm, egyik krónikus betegség jött a másik után. Lábfájás, hátfájás, pcos, folyamatos hízás, plusz a depresszió. Mikor végre el tudtam költözni, ezek maguktól elmúltak pár hét után, és 9 hónap alatt 30 kilót fogytam, szinte nulla energiabefektetéssel.

Igazából utólag tudtam teljesen felmérni, hogy mit okozott az állandó lelki terror és kritizálás.

aug. 14. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából fél év után jönnek ki azok a problémák, amik később szakítóokká válnak.
aug. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Lassan mindennapossá vált a rossz közérzet, motiválatlanság, rossz alvás, depresszió. Durva manipuláció alatt voltam.
aug. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!