Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A ti kapcsolatotok, házasságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti kapcsolatotok, házasságotok milyen? És milyen az ismerőseiteké? Többnyire rossz, vagy jó kapcsolatok ezek?

Figyelt kérdés
Mi bennük a rossz?
2018. nov. 7. 08:37
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Cuckold kapcsolatban élünk, tehát jó, a feleségem igazi bomba nő lett.

Mások házassága elég lapos, csalják egymást.

2018. nov. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Többnyire jó. Túl vagyunk egy stresszes időszakon, mostanában több időnk is van egymásra, több a szex, romantika. Határozottan jót tett a házasságnak. De nyilván nem tökéletes, nem is várom.


Ismerőseim, barátaim házassága többnyire még friss, ezért még tart a kezdeti lángolás, max pár éves házasságok ezek.

2018. nov. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Körülöttem majdnem mindenki elvált, vagy panaszkodik. Lapos, unalmas, langyos fos házasságok,kapcsolatok. Persze az első 1-2 évben mindenkin a rózsaszín köd ült meg, de aztán jött a szellő.


Én azt vettem észre, hogy bizonyos idő elteltével befuccsolnak a kapcsolatok. Szerintem a világ miatt ami körbevesz. A technológia, a felpörgetett életmód, az időhiány, a kényelem és a szórakozási lehetőségek végtelen tárháza miatt.


Igen, az én házasságom is egy hulladék, bár kívülállók azt látják és gondolják hogy minden oké. Van két lakásunk, autó, gyerek, jó munkahelyek, nincs hitel, diplomásak vagyunk, a külsőnk is jobb mint a nagy átlag.


Viszont nincs intimitás, nincs szex, nincs semmi bensőséges hangulat. Viszont van a darálógép, a napi kötelező programok és feladatok megoldása. Aztán itt ki is fújt az egész házasság. A kollégáimnál szintén ugyanez a felállás, és most nem akarok megsérteni senkit, de nem a proli telepi "iszunk-b*szunk-sz*runk" típusú emberekről beszélek. Diplomás, intelligens, anyagilag stabil emberek kapcsolatáról, bár gondolom vannak olyanok is, ahol felhőtlen a dolog.


Amit még észrevettem, hogy nem segít ezen sem a wellness hétvége, sem a tengerparti nyaralás, sem az anyagi biztonság... semmi. Az sem hogy üljünk le és beszéljük meg. Mit? Egyszerűen én hiába akarom, hiába teszek meg bármit, semmivel sem lett jobb. Marad a punnyadt élet, én a hobbijaimban próbálom kiélni magam.

2018. nov. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Többnyire jó kapcsolatokat látok magam körül, a mi házasságunk is teljesen jól működik. Pont annyi teret adunk egymásnak, amennyire szükségünk van, pont annyi időt töltünk együtt, amennyit igénylünk, sok minőségi programot szervezünk és maximum apróbb súrlódások fordulnak elő, de semmi extra. A barátaim kapcsolatába nyilván csak annyit látok bele, amennyit elmesélnek, de nem igazán panaszkodnak, mondjuk én általában nem jövök ki akaratgyenge emberekkel, akik beleragadnának szar kapcsolatokba kényelemből, anyagi okokból vagy azért, hogy ne legyenek egyedül. Az egyik barátnőm nemrég vált el, többen egyedülállók a baráti társaságban, akiknek viszont van párjuk, ők szinte mind tök jó párosnak tűnnek és nem hallok sok panaszt.
2018. nov. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy érzem, és egy nemrégiben megejtett beszélgetésből kiderült, hogy a férjem is, hogy jó a házasságunk. 9 éve vagyunk együtt, van egy 3,5 éves kislányunk, kb. két hónap múlva születik egy kisfiunk is. Nagyon jól működünk együtt a hétköznapokban, kölcsönösen segítünk egymásnak bármiben, rengeteget beszélgetünk (nem arról, hogy milyen az idő, hanem tartalmasan), rendszeresen szexelünk, oda-vissza meglepjük egymást apróságokkal. Két hete voltunk kettesben moziban, figyelünk rá, hogy legyen együtt töltött idő, akár csak a gyerek lefektetése után otthon pár óra, de legyen folyamatosan. És az a legszebb, hogy ezt nekünk nem is nehéz fenntartani, nem erőlködünk direkt, egyszerűen nagyon egy hullámhosszon vagyunk alapból.

Az ismerősöké... kevésre látok rá igazán, van 1-2 nagyon jó kapcsolat, de sajnos sok a problémás is. Meg van pár olyan, ahol nem értem, minek vannak még benne, pláne minek csinálnak bele még egy gyereket. Szóval vegyes, de sajnos több a rossz kapcsolat (nem csak házasság) mint a jó.

30N

2018. nov. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ameddig mindenhol a félrek**úrást látom, és mások is csak az illető párja nem addig nincs jó véleményem.


És persze mindegyik templomba jár és mutatják a tökéletes feleséget vagy férjet vagy élettársat mintha a világ legboldogabb legőszintébb családja lennének

2018. nov. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Engem érdekelne ez a félrekúrásos dolog, de az elmúlt 10 év alatt még csak egy hajszálnyi alkalmam és lehetőségem sem volt. Áruljátok már el, hogy kell ezt csinálni? annyira természetesnek mondjátok ezt, pedig szerintem a világ egyik legnehezebben megugorható dolga. Mégis milyen földöntúli képesség kell hozzá? Én 17 év óta szexmentes házasságban élek, már úgy kipróbálnám mi is az a szex, de nekem nem jön össze. Nem vagyok igénytelen, nincs sörhasam, nem kopaszodok, 180 feletti a magasságom, diplomás értelmes ember vagyok, van egzisztenciám, a kommunikációm is jó... de valahogy engem elkerül a szeretői státusz, a feleségem nem akar. Addig más tróger, szélhámos férfi a felesége mellett 2-3 nőt tart, és az a legnagyobb gondja, hogy melyikkel milyen szexpózt próbáljon ki. Én meg már a napját sem tudom mikor láttam utoljára nőt ruha nélkül. Ja, még az is a feleségem előtti korszakban volt.
2018. nov. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Te szexmentes házasságban élsz??


Ha neked nincs semmi igényed szexre 17 év alatt akkor ezt nem is értheted.


De itt a szeretői viszonyoknál a legtöbb esetben nem csak szexről van szó, nem azaz elsődleges ami hiányzik a legtöbb kapcsolatban.

2018. nov. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%

Én úgy élek, hogy lenne igényem a szexre, de 17 év alatt nem nagyon volt. Egy frigid fadarabbal élek együtt. Én minden nap szexelnék, de nincs kivel. Számomra elképzelhetetlen dolog már hogy még az életben valakivel össze is jöjjön a dolog, természetesen a normális igény keretek között. Ja, igények. Semmi extra, átlagos, nem érdekeltek sosem a modell lányok. Egy átlag nőre vágyom, de még ez is elérhetetlen a számomra. Pontosan ezért nem értem én azt, hogy átlagos férfiak és nők hogyan tudnak szexhez jutni. Én már ebbe bele fogok őrülni! Most vagy az van hogy mindenki hazudik, és sehol, senkinél nincs szex, vagy engem elátkoztak.


Az utolsó esélyem az lesz, hogy felajánlok 6 millió forintot egy nőnek egy éjszakáért, és utána Dunába ugrok. Ezt most halál komolyan mondom. Sehol semmi problémám az életben, jól kommunikálok, szeretnek az emberek, tájékozott, olvasott ember vagyok, de a szex kimarad az életemből, bármit is tennék érte.

2018. nov. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Légszi ne térjünk el ennyire a kérdéstől.


És kérlek, írjatok le az életkorokat is és azt is hogy mennyi ideje tart a kapcsolatotok.

2018. nov. 7. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!