Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző lennék emiatt?

Figyelt kérdés
38 éves vagyok. A férjem szerint önző vagyok, mert nem ugrálok ahogy fütyül. Egész gyermekkorom a háztartás, tanulás, tesók neveléséből állt, hogy anyánk tudjon eljárni pénzt keresni, egyedül nevelt minket (4 gyerek). Mikor végeztem a sulival elmentem dolgozni, haza mentem háztartás, a legkisebb testvérem gondozása volt, reggel megint munka. Soha semmit nem magamért tettem, a pénzemből nem maradt semmi mert kikönyörögte anyám a lakáshitel miatt (hülye voltam). Aztán megismertem a párom volt két gyereke, 26 évesen nem tudtam mit vállalok, elmentek az egész fiatal éveim megint gyerekneveléssel (megint hülye voltam). Most van egy 8 éves kisfiam, most lehet már vele sportolni, kirándulni, tanulni, ezek kiteszik a mindennapjaimat. Mellette egyedül háztartás, főzés, kert stb. A férjem hobbizik, nagyritkán füvet nyír, tv-zik, eszik, van, hogy egész nap fekszik. Jelenleg az zavarja, hogy ha van szabadidőm olvasok, viszem a gyereket sportolni stb és nem az ő igényeit elégítem ki (egész napos fekvés, szex, etetés). Megszól, hogy milyen nő vagyok, ha egy nap nincs főzve. Hétvégén is az ő unokájára vigyáztam,még ő a hobbijával foglalkozott. Közel a 40 hez miért baj, ha nem a főzés, mosás, férj kiszolgálása a legfőbb feladatom. Soha nem törődtem magammal. Ha veszek egy cipőt vagy ruhát amit én választok, és nem úgy kapom használtan, hanem tényleg én választom akkor Megszól a férjem, hogy mennyi felesleges dologra költöm a pénzt. 2 éve sportolok rendszeresen, és mert jól érzem magam az sem tetszik neki, mert drága. Tényleg eddig mindig másokat tettem előtérbe, most miért baj, hogy magamra is gondolok. Nekem is egy életem van és le fog járni. Miért nem akarja elfogadni, hogy én ilyen vagyok. Én elfogadom, azt ami neki fontos. Meg 2. gyereket akar úgy, hogy az elsőnél sem sokat segített, én már 50x évesen nem szülőire akarok járni, nem érezném jól magam abban a helyzetben. Meg a gyerekkel sem lehetek gonosz, hogy öreg szülője legyen. És ezt megmondtam a férjemnek ez sem tetszett neki. De minek szülnék, hogy csak legyen még egy gyerek. 9 éves korom óta folyton gyerekre kellett vigyáznom, etetnem, óvodába vinnem, iskolába kísérni stb. Miért nem fogadja el, hogy nem akarom.
ma 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem
ma 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En ha 2 gyereket akarnék biztos hogy egy füst alatt tudnám le a kettőt.


Ha már örülök higy vége a ejszakázós nyálfojós meg dackorszaknak nem ismetelném meg később.


Max 1-2 év kulonbséggel szülnék csak. Mikor fellélegzek hogy végre már ovis vagy sulis, ekkor már kizárt hogy en kezdeném előlről még egyszer a maraton babakocsizással homokozással a játszón meg stb.


Kétlem hogy pont a ferfiak akik rühellik furdetni is meg menekulnek is otthonrol pont azok ne értenék ezt meg.

ma 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem. De azt sem értem minek vagy egyvilyen emberrel, akinek semmi sem jó amit csinálsz, és elvárja, hogy mindent érte csinálj, ne magadért mert akkor önzőnek nevez.

Úgy látom ma már divat lett önzőnek titulálni embereket csak mert azt az egyetlen életüket amit ugyan nem kêrtek, de már van, úgy élik ahogy ők szeretnék. Az élet nem csak munkából és kötelezettségekből áll. Igenis kell önmagunkra is gondolni, magunkért, a saját boldogságunkért tenni.

Én sem pattanok fel, hogy kiszedjem a férjem kajáját miközben épp egy jó könyvben merülök el. Van keze, megcsinálja ő, csak az a különbsèg, hogy ő normális és nem is várja el. Neki is van hobbija, és nekem is, egyikünk sem kritizálja ezekért a másikat.

Aki önző kettőtök közül, az nem te vagy, hanem ő.

ma 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos kívülről nagyon úgy látszik, hogy a "hasznos" kategóriában vagy. :(

Van aki főz, mos, takarít, gyereket nevel, szex és ennyi.


Törődj csak magaddal, az az egy, amit senki sem vehet el tőled! És a helyedben egy új pasi után is néznék... 38 évesen nagyon fiatal vagy még!

ma 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!