Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom telójában fura sms,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom telójában fura sms, felhívtam, emiatt beteg lennék?

Figyelt kérdés

Barátom telójára jött egy sms, hogy "boldog karácsonyt nektek" és szivecske mögötte, fura volt, mert családozást már letudtuk és a telefonszám nem volt elmentve, kicsit gyanakodtam ezért az én telómba felírtam a számot és elrejtettem a hívás azonosítom, majd felhívtam. Egy középkorú nő hangját hallottam, így gyorsan leraktam. Végül este mondta barátom, hogy "nagynénim is boldog karit kívánt, puszil minket" szóval valószínűleg az ő volt.

Ez túlzott féltékenység volt vagy jogosan gyanakodtam szerintetek?


23L-25F


2020. dec. 25. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Ez túlzott féltékenység volt! Nem volt túl szép dolog.
2020. dec. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Kis féltékenység. Mondjuk az SMS szövege nem így szólt volna,ha valami lenne.😊 De mivel többes számban vagyis téged is bele vett a köszöntésbe,így nincs okod féltékenykedni.
2020. dec. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Elég beteg vagy, igen.
2020. dec. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Férfiként nekem lenne durva.
2020. dec. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Karácsonykor tényleg nagyon furcsa a "Boldog karácsonyt kívánok" üzenet. Több, mint gyanús.
2020. dec. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen mentálisan gyenge emberek miért rohannak bele párkapcsolatba ahelyett, hogy először saját magukat tennék rendbe először? Karácsonykor "boldog karácsonyt nektek" üzenet... Mik vannak!
2020. dec. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Mindent megadsz a csávódnak? Ha igen, akkor nem kell féltékenynek lenned, ha nem, akkor változtass a hozzáállásodon.
2020. dec. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

Nekem most küldött az egyik kolléganő 3 szívecskés smst. Mellesleg párja van neki is és nekem is, de elég jó barátok vagyunk...


Komolyan hülyének nézném a párom, ha kiakadna, de szerencsére nem az.

2020. dec. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%

Nálam ez kizáró ok lenne, dobnám az illetőt.

Nőként írom, nem vagyok hímsoviniszta.

2020. dec. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Többes számban írta az üzenetet. Ezen én kiakadnék, ha ilyet csinálna a barátnőm és elgondolkodnék a szakításon.
2020. dec. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!