Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom hozná a gyerekét láthatá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom hozná a gyerekét láthatásra,de én beteg vagyok. Köhögök napok óta. Azt mondta,ne merjek elmenni orvoshoz,mert karanténba csuknak és a gyereket nem hozhatja. Vegyek fel maszkot még itt lesz (1 hét) vagy takarodjak el itthonról. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Addig még meg nem gyógyulok, takarodjak. Ezt így, szó szerint. Mit tennétek?
2020. okt. 21. 00:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam ilyet írni, javasolni, de ha lenne hova, én eltakarodnék. Úgy végleg. Mi ez a stílus!?
2020. okt. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Eléggé köhögök,a mellkasom is olyan,mintha ülne rajtam valaki. Mondtam,mi az hogy takarodjak? Inkább ne hozza a gyereket... És fel volt háborodva. Sajnos nincs hová mennem.
2020. okt. 21. 00:18
 3/17 anonim ***** válasza:
96%

Hát ez már a legalja!

Külön szoba esetleg?

2020. okt. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
És eljársz dolgozni ilyen tünetekkel? Meg a párod is? Hol laktál, mielőtt beköltöztél hozzá? Eddig nem tűnt fel, hogy csak megtűrt személy vagy?
2020. okt. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%

Elköltöznék aztán vigye a gyereket ahova akarja.

Nagyon önző a fickó ha a lányát/ismerettségi körét kiteszi egy akár végzetes fertőzésnek, csak azért mert nem bír nélküle egy hetet...

De ha szerinte kamu a korona akkor ő is mehet látogatóba vagy viheti kirándulni is a gyereket, csak ahhoz meg nincs esze.

2020. okt. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
Roppant felelősségteljes szülő. Abba valószínűleg bele sem gondol, hogy ha fertőző betegséged van ő is megkaphatta, és tovább is tudja adni.. Én ilyen véglénnyel nem élnék, aki azt mondja takarodjak!
2020. okt. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam ilyet javasolni, de én beszélnék a gyerek anyjával, hogy mi a helyzet. A kapcsolat kuka valószínűleg, de legalább a gyereket nem fertőzöd le.
2020. okt. 21. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
De az apja sincsen túl jól egy ideje... De ő nem hisz ebben a korona vírusban,meg amúgyis,neki fontosabb,hogy a gyerek itt legyen. Sőt, kirándulást tervez holnap utánra... El sem viselné,hogy a gyerek nem jön egy két hétig. Az pedig,hogy ketten össze vissza fertőzzük egymást,meg sem fordul a fejében. Ő csak azt gondolja,én vagyok a leírás,és tőlem lehet beteg a gyerek. Holott ő hempereg a gyerekkel,meg nyalja falja. A gyerek amúgy pont ott él,ahol elvileg a legtöbb fertőzött van... Mégsem lát benne veszélyt az apja. Simán átküldi puszilgatni a 75 éves mamához.
2020. okt. 21. 03:01
 9/17 A kérdező kommentje:
*én vagyok a leprás
2020. okt. 21. 03:02
 10/17 A kérdező kommentje:
Értitek? Az apja is beteg( fáj a torka egy ideje),de ez nem akadály. Ő nem húz maszkot a gyerek miatt. Csak nekem parancsolgat.
2020. okt. 21. 03:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!