Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom hozná a gyerekét láthatá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom hozná a gyerekét láthatásra,de én beteg vagyok. Köhögök napok óta. Azt mondta,ne merjek elmenni orvoshoz,mert karanténba csuknak és a gyereket nem hozhatja. Vegyek fel maszkot még itt lesz (1 hét) vagy takarodjak el itthonról. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Addig még meg nem gyógyulok, takarodjak. Ezt így, szó szerint. Mit tennétek?
2020. okt. 21. 00:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
92%
És téged ki kötelez, hogy ezzel a sötét pasival legyél együtt? Nekünk hőbörögsz, miközben te választottad. Csak azzal lehet így bánni, aki hagyja.
2020. okt. 21. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
95%
Őszintén, minek kell ez a faszi neked? 🤔
2020. okt. 21. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen fax mellett mi tart? Úgy őszintén! Egyszer beszélne így velem, nem kérdés, lesz-e folytatás, mert nem lesz.
2020. okt. 21. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Értjük, értjük, de amúgy te ezt eltűröd, addig nem lehet tanácsot adni, meg sajnálni sem tudlak. Nem lehet olyan rossz neked, ha nem hagyod ott azonnal a bús picsába. A nincs hova mennem meg csak kifogás.
2020. okt. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Noren1989 ***** válasza:
32%

#12-13, nekem úgy jött le, h a Kérdező a férfi, az új pàr.


Nos, ettől függetlenül:

Szerintem így elhozni làthatàsra felelőtlenség. Viszont, ahhoz, hogy a takarodj szó elhagyha a szàjàt, eléggé türhőnek kell lenni. Albiban vagytok? Hogy fizetitek, milyen arànyban? Ha nem, akkor kié a lakàs?

2020. okt. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
7%
A takarodj szó nem vall túl jó modorra, ettől eltekintve igaza van. A koronavírustól nincs miért félni, enyhébb, mint az influenza.
2020. okt. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Ki milyen rózsát szakít, olyat szagol.

Remélem, legalább közös gyerek nincsen.

2020. okt. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!