Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnátok a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok a helyemben? Meg akar csalni?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk együtt, már házasok, gyerekkel, nagyon kkorán kerültünk össze a férjemnek nem volt előttem senkije, mostanában elég gyakori téma nálunk, amit ő vet fel, hogy mi számít megcsalásnak, mit bocsátanék meg, stb, már a jegygyűrűjét sem hordja egy ideje, aztán a munkából sem igyekszik haza, lebukott, hogy órákkal előbb elindult a munkahelyre mint kellett volna és most pihenőnapon sem jön haza, eddig mindig jött, ha csak egy fél napra is de jött. nem hiszem hogy megcsalt volna már, de szerintem akar, én meg itthon ülök a pici gyerekkel és majd begolyózok. szerintetek?
2010. júl. 28. 15:59
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
én 26 vagyok, ő 27
2010. júl. 28. 16:47
 32/40 anonim ***** válasza:
Hú, akkor van kitől tanulni ezt a mentalitást... (félre lépni jó! ) És mit mond, hogyan csalják meg a férjek a feleségüket? Mert, lehet ő is azokat a módszereket alkalmazza... Amúgy, ha van emailfiókja, amit rendszeresen használ, ott meg tudod nézni a címtárba, hogy kikkel levelezett... Hiába törli ki a levelet... a cím megmarad..
2010. júl. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
kösz az ötletet, hát ők főleg a kolléganőkkel csalják a feleségüket, azt mondják otthon hogy dolgoznak,de nem is, meg ott amúgy is össze vannak zárva, még éjjel is, meg van olyan aki azt mondja, hogy dolgozik, de találkozik a nőjével, de nem a munkahelyen stb. tényleg követni kellene, de hogy?
2010. júl. 28. 16:54
 34/40 anonim ***** válasza:
Csinálj egy emailcímet... És írj neki egy kamu levelet... Mintha, egy barátodnak írnál, hogy hogy van, meg már ezer éve nem hallottál felőle, stb. Aláírod kamu névvel. Vissza fog írni, kérdezősködni fog "jobbik esetben", hogy ki vagy... Kiadod magad valakinek..de végül rájöttök mindketten h nem ismeritek egymást, mert elgépelted az emailcímét... stb. és dumálgatsz vele...próbálod elcsavarni a fejét..és egyre több dolgot kérdezel meg tőle...
2010. júl. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Hááát..ha ilyen messze van a munkahely, akkor elég nehezen... Ott lakik azon a településen? Tudod gondolom, a pontos címet... Meg, hogy hol van a munkahelye...Csak így tényleg elég nehéz, akkor kell odamenned, amikor a szabad napján nem jön haza... Az tuti lebuktató idő... De nehogy észrevegyen...
2010. júl. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Amúgy, azt kérdezted már tőle, hogy a gyűrűt miért nem hordja??
2010. júl. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
persze kérdeztem, egyszer azt mondta, hogy szorít, aztán laza, meg hogy zavarja. 2 évig nem zavarta....
2010. júl. 28. 17:59
 38/40 anonim ***** válasza:

Ezek nagyon átlátszó indokok, egyértelműnek tűnik a dolog, tényleg sajnálom :(

26 évesen még simán tovább tudsz lépni, ha bizonyítékot is szerzel rá, hogy mecsalt, ne keseredj el! :) ha annyira a társad lenne, nem tenné ezt...

2010. júl. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Lehet, h a masik no(ha van), sem tudja, h nos pasival van?Miert nem csinalsz egy iw.. oldalt ahova feltudsz rola kepet rakni (eskuvoi stb).Ha a no rakeres a pasi nevere teged is kidob a gep.
2010. júl. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:

nekem van iwiwem, ott láthatja más is, szóval nemtudom...

még mindig nincs itthon, szóval semmi előrehaladás:-(

2010. júl. 29. 13:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!