Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnátok a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok a helyemben? Meg akar csalni?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk együtt, már házasok, gyerekkel, nagyon kkorán kerültünk össze a férjemnek nem volt előttem senkije, mostanában elég gyakori téma nálunk, amit ő vet fel, hogy mi számít megcsalásnak, mit bocsátanék meg, stb, már a jegygyűrűjét sem hordja egy ideje, aztán a munkából sem igyekszik haza, lebukott, hogy órákkal előbb elindult a munkahelyre mint kellett volna és most pihenőnapon sem jön haza, eddig mindig jött, ha csak egy fél napra is de jött. nem hiszem hogy megcsalt volna már, de szerintem akar, én meg itthon ülök a pici gyerekkel és majd begolyózok. szerintetek?
2010. júl. 28. 15:59
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
sajnos már megcsalt...
2010. júl. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%

Hát..sajnos én is el tudom képzelni, hogy már megcsalt..

Miért nem nézel utána egy picit?

üdv 25/L

2010. júl. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
tuti megcsal! valaha én is ilyen voltam. ugyhogy tudom
2010. júl. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
mégis hogy kellene utánanéznem? Amúgy már rákérdeztem, de természetesen tagadott....
2010. júl. 28. 16:08
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk van, sajnos mar megcsalt...
2010. júl. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
mármint milyen voltál kedves utolsó?
2010. júl. 28. 16:08
 7/40 A kérdező kommentje:
légyszi normális válaszokat írjatok, elég nehéz nekem így is itthon egy pici gyerekkel, egyedül és most még ez is...
2010. júl. 28. 16:13
 8/40 anonim ***** válasza:
kamu a kérdésed is... ott röhögsz a monitor előtt
2010. júl. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
hidd el nem érek rá kamuból kérdezgetni, így is elég szánalmas vagyok hogy itt kérdezősködöm a férjemről, de hova fordulhatnék? túl nagy kérés az hogy válaszoljon ki mit gondol és miért?
2010. júl. 28. 16:17
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

De bunkók vagytok!

Szegénynek nincs elég baja...

Én együttérzek veled, tényleg! Legyél erős, és merj lépni (ha kell, tényleg kövesd, és ha bebizonyosodik, hogy félrejár, akkor ... tudod mi lesz a dolgod!)

KITARTÁST!!!

2010. júl. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!