Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnátok a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok a helyemben? Meg akar csalni?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk együtt, már házasok, gyerekkel, nagyon kkorán kerültünk össze a férjemnek nem volt előttem senkije, mostanában elég gyakori téma nálunk, amit ő vet fel, hogy mi számít megcsalásnak, mit bocsátanék meg, stb, már a jegygyűrűjét sem hordja egy ideje, aztán a munkából sem igyekszik haza, lebukott, hogy órákkal előbb elindult a munkahelyre mint kellett volna és most pihenőnapon sem jön haza, eddig mindig jött, ha csak egy fél napra is de jött. nem hiszem hogy megcsalt volna már, de szerintem akar, én meg itthon ülök a pici gyerekkel és majd begolyózok. szerintetek?
2010. júl. 28. 15:59
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem passzold le a kicsit a nagyihoz, vagy egy barátnőhöz, és kövesd a férjed... Ennek mindenképp jobb utána járni...!! Aki hülye válaszokat ad, arra ügyet se vess!!

üdv 25/L

2010. júl. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
0%
kövesse, és ha bebizonyosodik, szálljon be harmadiknak :D
2010. júl. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
Én is úgy látom, megcsal. A férfiak már csak ilyenek... Mindig kell nekik némi "újítás"
2010. júl. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
köszönöm akik normálisan írtak, tényleg nagyon nehéz ez, de hogy kövessem? 200 km-re jár dolgozni
2010. júl. 28. 16:20
 15/40 anonim ***** válasza:
100%
a férjed sajna nem élte ki magát előtted, így még próbál kicsit pótolni, hát ez van
2010. júl. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
én is erre gondolok, hogy most szeretne pótolni, de mégis ezt jó szemmel kéne néznem?
2010. júl. 28. 16:23
 17/40 anonim ***** válasza:

Rajtad kívül nem volt még senkivel.

Felhozza a témát(megcsalás)

Nem hordja a jegygyűrűt.

Kimaradozik.

....és eddig ez nem volt.

Mi kell neked még ?

Esetleg egy videó a másik nőről v egy nemi betegség.

2010. júl. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:

A válasz írója 38%-ban hasznos válaszokat ad.


szánalmas vagy.. bazz. ez az oldal azért van ,h normálisan meg lehessen kérdezni dolgokat és nem olyan nagyszájú senkiháziaknak belepofázni akik egész nap csak mást akarnak lejáratni. Ez nem az az oldal... Javaslom inkább keresd fel a chat.hu-t az való az ilyen embereknek..

__________________________________________________________


a kérdezőnek meg: szerintem hagyd el A férjed... nem érdemel meg téged..

2010. júl. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
teljesen igazad van, de valahogy nem tudom elhinni, hogy becsapna, nem is az hogy megcsalna, hanem hogy ennyi év után becsapna, hisz a legjobb barátok vagyunk, igazi társak és most így átverne?
2010. júl. 28. 16:25
 20/40 A kérdező kommentje:
hogy hagyjam el, ha nem is tudom biztosan hogy megcsalt-e?
2010. júl. 28. 16:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!