Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16-21 közötti lányok, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Walk With Me kérdése:

16-21 közötti lányok, mit gondolnátok egy ilyen fiúról?

Figyelt kérdés

Volt már egy olyan kérdésem, hogy hozzám hasonló srácok hogy ismerkedhetnének, de ez most kissé személyesebb lesz. Kíváncsi vagyok.


Szóval az lenne a kérdésem, hogy a 16-21 közötti (főként nem bulizós) lányok a lenti infók alapján mit gondolnak, illetve van-e ezen jellemzők között, ami kifejezetten taszító számotokra:


- Nem bulizom, sosem voltam még részeg és nem is érzem szükségét annak, hogy kipróbáljam. Az éjszakai élet meg tombolás nem az én világom.

- Nincsenek haverjaim, baráti köröm = nem járok el társaságba. Nem érdekelnek az ilyen tipikus "pasis" dolgok, mint pl a sörözés, foci, kocsik és úgy érzem részben ezért is nincsenek haverjaim, mert nincs meg a közös hang. TV-t sem nézek, ebből adódóan nem tudom ki szerepel a legújabb ValóVilág-ban meg ilyenekben, ezekről sem lehet velem beszélni.

- Középiskolában - részben a fentiek miatt - kiközösítettek. 2x váltottam sulit, de nem volt jó. Egyszerűen nem bírtam és otthagytam az egészet. 3 évig nem csináltam semmit, csak kifogásokat kerestem. Idén kezdtem el esti tagozaton, hogy végre legyen érettségim. Tudom baromság volt abbahagyni, de így történt... Ebből adódóan nincs keresetem/munkám sem kocsim. Sajnos még nincs ötletem mit szeretnék később csinálni. Érettségi után valami OKJ-s tanfolyamot szeretnék elvégezni, hogy minél hamarabb önálló legyek, és főiskola/egyetem közben már dolgozzak, ne a szüleim tartsanak el.

- Szeretek mélyebb, komolyabb témákról beszélgetni, mint pl mi az élet értelme, filozófiák, szerelem, zene, űrkutatás stb, de hétköznapi dolgokat is elég szívesen elemezgetek.

- Tartalmas, érzelmeken (főleg összhang és bizalom) alapuló párkapcsolatban gondolkodom. Nem akarok senkivel sem 1 hét alatt összejönni, mert tudom, hogy ennyi idő alatt lehetetlen eléggé megismerni valakit ahhoz, hogy tényleg kialakuljanak mélyebb érzések. Úgy gondolom megértő és türelmes vagyok, nem siettetek semmit. Eddig akármilyen problémája volt egy lánynak, én meghallgattam segítettem, ha tudtam, nem vártam el cserébe semmit. Nem szeretnék érzelem nélkül szexelni vagy hasonló intimebb dolgokat csinálni. Egyszer csókolóztam egy lánnyal, mert nagyon magam alatt voltam, Ő meg "rám mászott", de valahogy nem volt jó. Üres volt. Szűz vagyok.

- A külsőmet átlagosnak mondanám. 180cm/75kg. Nem vagyok kigyúrt. Egyszer utasítottak vissza amiatt, mert nem kisfiús az arcom, az illető leányzónak pedig az az esete. Az utcán néha szemeznek velem a lányok, de lehet csak én mesélem be magamnak. Nem követem a divatot. Farmert meg egyszínű pólókat hordok, télen pedig barna vagy fekete kabátot. Nekem ez így tetszik. Metált hallgatok, nem szeretem magyar zene aktuális sztárjait.

- Visszahúzódó vagyok, ami nem egyenlő a töketlenséggel. Az osztályban csendben, nyugodtan ülök. Ha valaki kérdez valamit rendesen válaszolok meg el is beszélgetek kicsit az illetővel, de igazán komoly dolgokról nyilván nem megy csak úgy akárkivel. Nem szeretem a feltűnést. Ha fejlesztek is a személyiségemen, az nem fogja magába foglalni a társaság közepe típust.

- Szabadidőmben biciklizem, sétálok, néha rajzolok, olvasok, zenét hallgatok stb ilyen magányos dolgok, de ha lenne egy barátnőm, akkor nyitott lennék olyan dolgokra is, mint pl színházba, moziba járás. Sajnos ezeket ma már sokan "nyugdíjas" elfoglaltságnak tartják.

- Kissé külsőségesnek érzem magam, ez viszont nem azt jelenti, hogy a cicababákra buknék. Számomra egy kapcsolatban igen is számít a külső (belső 60%, külső 40%), mert szexuális vonzalom nélkül nincs szerelem / párkapcsolat. Nem címlaplány kinézetre gondolok, mert ez az egész szubjektív, de nem lennék úgy senkivel sem, hogy az illető nem tetszik és "csak" belső miatt vagyok vele.


kb ennyi. tl;dr-esek ne válaszoljanak.

20/F


2011. okt. 14. 20:55
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
52%
No és miért nem társkeresőzöl? Egy próbát megérne.
2011. okt. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
72%
Báttya ha nem jársz el sehová úgy nehéz lesz találnod valakit!Javaslom hogy járj el bulizni,emberekkel ismerkedj,és meglátod kialakul!
2011. okt. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Nem akarok bulizni. Társkeresőn meg nézelődtem, de nem találtam a közelben szimpi leányzót.
2011. okt. 14. 21:07
 4/34 anonim ***** válasza:
25%

ET visszajöttél.

egyébként 43

2011. okt. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
84%
Első vagyok: akkor keress távolabb... ismerem a helyzetedet, a legtöbb felsorolt jellemvonás az enyém is lehetne. De hidd el, egy lány sem fog csak úgy a karjaid közé repülni, az értékes lányokért meg aztán különösen meg kell dolgozni.
2011. okt. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
89%

Egy szabály, ha magadról kezdenél beszélni:

az emberek általában az 1 2 3 4 5 6 7 8 9 számok szorzatát kisebbnek tippelik a 9 8 7 6 5 4 3 2 1 számok szorzatánál(pedig a kettő egyenlő). És ez sokminden másra is áll!

Tehát, ha magadról kezdesz beszélni, mazsolázd össze a jó tulajdonságaid, és azokat osszd meg először! Mert, ha így kezded, ahogy itt fent, kapásból leírnak!

És még egy, inkább számodra legyen fontos az a valaki, mint Te akarj fontos lenni, elfogadott lenni. A másikat keresd, ne magadat! Nem azzal teszel valakit boldoggá, hogy elfogadhat egy embert, hanem, hogy ő fontos és értékes valakinek.

2011. okt. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim válasza:
52%
Merre laksz?
2011. okt. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

21:27


Nem vagyok elfogult magammal szemben. Amúgy ha két hír van, én a rosszabbikat szeretem hallani először. :)


:29


Veszprémben élek.

2011. okt. 14. 21:38
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok pontban szinte magamra ismerek, de van valami amiben nem, és véleményem szerint neked pont ezen kéne változtatni.

Mégpedig a társaság.

Véleményem szerint túlságosan ragaszkodsz a karakteredhez, nem vagy hajlandó nyitni a 'más' felé. Pedig ez fontos!

Én suliban mindíg kijöttem mindenkivel, megtaláltam a közös hangot - fiúkkal és lányokkal egyaránt, sőt a lányokkal talán méginkább :D - még akkor is ha én voltam az egyetlen HC kocka az egész osztályban :D Engem sem érdekelt soha a buli meg a szesz - focit meg utállom - pedig a téma szinte mindíg az volt, de hatalmasakat mulattunk ezen emberek történetein :D

Attól hogy te nem vagy ilyen, nem kell elzárkóznod tőlük! Túlságosan magadba vagy fordulva, és ez nem jó! Az ökörködés, majomkodás legalább akkora részét képezi az iskolának mint a tanulás :D (Nálunk még nagyobb részét is.. :D) És ez építi a társasági kapcsolatokat. Ha nem tudsz vidám lenni, tök mindegy milyen lányt találsz a későbbiekben, egy unalmas, bumfordi alakká válsz. Azt pedig senki nem szereti.


Te egész egyszerűen bemesélted magadnak, hogy ilyen vagy és nem akarsz ezen változtatni mert ez az egyéniséged. Az egyéniség nem egy állandó. Formáld, és csiszold. Változtass azon ami probléma. És elmondhatom neked, nincs olyan marha nagy gond. Egy abszolút tisztességes, gerinces, becsületes srácnak tűnsz, normális elvárásokkal, kinézetre sem lehetsz átlag aluli.

Csak a fejedben van baj, azon pedig lehet változtatni. Ha elmész OKJ-re illeszkedj be a társaságba! Nem kell központban lenned, sem feltűnőnek lenned, én sem voltam az, mégis 'sokaknak számítottam valamit'. Ha ez sikerül, a társaságból majd megtanulod, hogy is mennek a dolgok...


Bocsi, hogy nem a kérdésedre válaszoltam (és nem is ahhoz a nemhez tartozok akitől várod), de fontosnak tartottam megemlíteni ezeket a dolgokat.



21F

2011. okt. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy messze laksz tőlem, mert szinte olyan vagyok mint te, csak lányban. Ez durva. 17/L
2011. okt. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!