Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16-21 közötti lányok, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Walk With Me kérdése:

16-21 közötti lányok, mit gondolnátok egy ilyen fiúról?

Figyelt kérdés

Volt már egy olyan kérdésem, hogy hozzám hasonló srácok hogy ismerkedhetnének, de ez most kissé személyesebb lesz. Kíváncsi vagyok.


Szóval az lenne a kérdésem, hogy a 16-21 közötti (főként nem bulizós) lányok a lenti infók alapján mit gondolnak, illetve van-e ezen jellemzők között, ami kifejezetten taszító számotokra:


- Nem bulizom, sosem voltam még részeg és nem is érzem szükségét annak, hogy kipróbáljam. Az éjszakai élet meg tombolás nem az én világom.

- Nincsenek haverjaim, baráti köröm = nem járok el társaságba. Nem érdekelnek az ilyen tipikus "pasis" dolgok, mint pl a sörözés, foci, kocsik és úgy érzem részben ezért is nincsenek haverjaim, mert nincs meg a közös hang. TV-t sem nézek, ebből adódóan nem tudom ki szerepel a legújabb ValóVilág-ban meg ilyenekben, ezekről sem lehet velem beszélni.

- Középiskolában - részben a fentiek miatt - kiközösítettek. 2x váltottam sulit, de nem volt jó. Egyszerűen nem bírtam és otthagytam az egészet. 3 évig nem csináltam semmit, csak kifogásokat kerestem. Idén kezdtem el esti tagozaton, hogy végre legyen érettségim. Tudom baromság volt abbahagyni, de így történt... Ebből adódóan nincs keresetem/munkám sem kocsim. Sajnos még nincs ötletem mit szeretnék később csinálni. Érettségi után valami OKJ-s tanfolyamot szeretnék elvégezni, hogy minél hamarabb önálló legyek, és főiskola/egyetem közben már dolgozzak, ne a szüleim tartsanak el.

- Szeretek mélyebb, komolyabb témákról beszélgetni, mint pl mi az élet értelme, filozófiák, szerelem, zene, űrkutatás stb, de hétköznapi dolgokat is elég szívesen elemezgetek.

- Tartalmas, érzelmeken (főleg összhang és bizalom) alapuló párkapcsolatban gondolkodom. Nem akarok senkivel sem 1 hét alatt összejönni, mert tudom, hogy ennyi idő alatt lehetetlen eléggé megismerni valakit ahhoz, hogy tényleg kialakuljanak mélyebb érzések. Úgy gondolom megértő és türelmes vagyok, nem siettetek semmit. Eddig akármilyen problémája volt egy lánynak, én meghallgattam segítettem, ha tudtam, nem vártam el cserébe semmit. Nem szeretnék érzelem nélkül szexelni vagy hasonló intimebb dolgokat csinálni. Egyszer csókolóztam egy lánnyal, mert nagyon magam alatt voltam, Ő meg "rám mászott", de valahogy nem volt jó. Üres volt. Szűz vagyok.

- A külsőmet átlagosnak mondanám. 180cm/75kg. Nem vagyok kigyúrt. Egyszer utasítottak vissza amiatt, mert nem kisfiús az arcom, az illető leányzónak pedig az az esete. Az utcán néha szemeznek velem a lányok, de lehet csak én mesélem be magamnak. Nem követem a divatot. Farmert meg egyszínű pólókat hordok, télen pedig barna vagy fekete kabátot. Nekem ez így tetszik. Metált hallgatok, nem szeretem magyar zene aktuális sztárjait.

- Visszahúzódó vagyok, ami nem egyenlő a töketlenséggel. Az osztályban csendben, nyugodtan ülök. Ha valaki kérdez valamit rendesen válaszolok meg el is beszélgetek kicsit az illetővel, de igazán komoly dolgokról nyilván nem megy csak úgy akárkivel. Nem szeretem a feltűnést. Ha fejlesztek is a személyiségemen, az nem fogja magába foglalni a társaság közepe típust.

- Szabadidőmben biciklizem, sétálok, néha rajzolok, olvasok, zenét hallgatok stb ilyen magányos dolgok, de ha lenne egy barátnőm, akkor nyitott lennék olyan dolgokra is, mint pl színházba, moziba járás. Sajnos ezeket ma már sokan "nyugdíjas" elfoglaltságnak tartják.

- Kissé külsőségesnek érzem magam, ez viszont nem azt jelenti, hogy a cicababákra buknék. Számomra egy kapcsolatban igen is számít a külső (belső 60%, külső 40%), mert szexuális vonzalom nélkül nincs szerelem / párkapcsolat. Nem címlaplány kinézetre gondolok, mert ez az egész szubjektív, de nem lennék úgy senkivel sem, hogy az illető nem tetszik és "csak" belső miatt vagyok vele.


kb ennyi. tl;dr-esek ne válaszoljanak.

20/F


2011. okt. 14. 20:55
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nehezebb így baráti társaságot találni, mert a fiúk többsége nem ilyen, DE nem lehetetlen. Nekem is van sok ilyen ismerősöm, akik csak akkor nyílnak meg, ha jobban megismerik az embert, de egy kis biztatás és mindjárt jobban megy az is. Ne csüggedj, nézz pozitívan a világra, járj el színházba vagy amit szeretsz.

Egyébként én is most őrlődök, hogy elmenjek-e színházba egyedül vagy ne. :)

Tőlem nem laksz messze, Vp. mellett lakok, de onnan már messzebb tanulok. Veszprémben is nagyon sok ilyen lány van, csak keresni kell ;)


20/L

2011. okt. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nagyon szimpatikus vagy, már a válaszaid alapján is, és több dologban hasonlítunk. Vannak rossz tulajdonságaid, de hát kinek nem.. viszont most mire vagy kíváncsi? az a baj hogy itt normális véleményt nem fogsz kapni, jobb lenne mondjuk családi kapcsolatokhoz írni, ott legalább elolvassák.
2011. okt. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
78%

Jaaa és még valami! Amikor mész az utcán vagy éppen megismersz egy új embert/lányt, akkor ne azon gondolkozz, hogy "vajon, hogy mutatok majd vele", "összeillünk-e" vagy "vajon milyenek lesznek a gyerekeink", hanem úgy fogd fel, hogy megismersz új embereket, közben pedig kellemesen telik az idő.

(88%-os voltam)

2011. okt. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Eddig sosem úgy ismerkedtem lányokkal, hogy Ő most a feleségem lesz. Nem úgy kezelem, mint potenciális társjelöltet, hanem csak kötetlenül, felszabadultan ismerkedünk, aztán majd kialakul, de eddig nem találkoztam olyannal, akivel lehetett volna több is. (illetve egyel, azzal aki csak kölyökképűként akarna :D)
2011. okt. 14. 22:45
 15/34 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező...


Tudod, a legtöbb ismerősöm szerint perverz vagyok. Mindig is gyengéim voltak az ilyen, avagy hasonló tulajdonságokkal rendelkező férfiak. Magam is hasonló lennék részben...én olyan kettős vagyok. Az egyik részem végtelenül filozofikus, viszont én nem vetem meg a koncerteket és a kocsmázós-dumálós estéket sem (nagyon nem ^^). Nagy a szám, szeretek más lenni, szeretem provokálni s jó népet. Ez a vonzódás örök hibám, annak ellenére is hogy tudom, nem működik a dolog sosem. Nem egy, se kettő ilyen párom volt már, mint te. Véleményem szerint igaza van az egyik előző válaszolónak, hogy nem szeretnétek engedni abból, amit gondoltok magatokról. Kompromisszum kérdése az egész. Egy kocsmázós-dumálós estének nem feltétlenül kell arról szólnia, hogy leissza magát mindenki, hőbörög, összehányja magát és megdug mindent, ami megáll neki, legyen az nő vagy kecske. Szólhat másról is, kulturáltabb keretek között.

Tudom, hogy nehéz dolog beilleszkedni egy társaságba, elkezdeni valamit, amiről fogalmad sincs, mégis ezt tanácsolom neked. Egy kapcsolat csak úgy működhet, ha mindenki képes felvenni egy közös fordulatot, ami mindkettőnek kényelmes.

Amúgy hidd el, pusztán rossz helyen keresgélsz. :) Van néhány (nem sok, de van) olyan lány, akinek nagyon is ez a zsánere.


18/L

2011. okt. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

Kocsmás dumálós estében még bennelennék, de szerintem ott sem érezném felhőtlenül magam. Azért annyi tolerancia van bennem, hogy elfogadjam ha más nem pont olyan mint én, mert hát senki sem lehet egyforma. Hozzám hasonló emberekkel pedig kifejezetten szívesen beszélgetek, akár élőben akár neten, de azt vettem észre, hogy akik nem hasonlóak, azok lenéznek, kinéznek, azt éreztetik, hogy Ők jobbak nálam.


Amúgy meg ez nem büszkeség dolog, hogy most akkor én nem adom fel ezt a személyiségemet. Azért vagyok ilyen, mert így alakult, ilyen lettem és nem pedig azért mert így olyan különleges lennék, vagy olyan jó lenne nekem. Nem tudok ezzel mit kezdeni, nem lehetek valaki más.

2011. okt. 14. 23:37
 17/34 anonim ***** válasza:
30%
te biztos ember vagy?
2011. okt. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Igyekszem úgy viselkedni.
2011. okt. 14. 23:53
 19/34 anonim ***** válasza:

amúgy azt írtad, hogy OKJ-s tanfolyamot elvégeznél meg majd egyetem, ott majd ismerkedhetsz :D

addig meg próbálj nyitottabbá válni, egyedül is beülhetsz mondjuk egy kávézóba vagy moziba, és ki tudja lehet hogy épp ott lesz a nagy Ő :D


am elég szimpi vagy, nekem is jobban bejönnek a visszahúzódóbb, fura fazonok, mint a diszkópatkányok :D

2011. okt. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Ültem már be csak így magamban ilyen helyekre inni vagy enni valamit (sütit), de nem történt semmi. A "Nevem senki" típusú westernfilmek hangulatát idézte.
2011. okt. 25. 19:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!