Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16-21 közötti lányok, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Walk With Me kérdése:

16-21 közötti lányok, mit gondolnátok egy ilyen fiúról?

Figyelt kérdés

Volt már egy olyan kérdésem, hogy hozzám hasonló srácok hogy ismerkedhetnének, de ez most kissé személyesebb lesz. Kíváncsi vagyok.


Szóval az lenne a kérdésem, hogy a 16-21 közötti (főként nem bulizós) lányok a lenti infók alapján mit gondolnak, illetve van-e ezen jellemzők között, ami kifejezetten taszító számotokra:


- Nem bulizom, sosem voltam még részeg és nem is érzem szükségét annak, hogy kipróbáljam. Az éjszakai élet meg tombolás nem az én világom.

- Nincsenek haverjaim, baráti köröm = nem járok el társaságba. Nem érdekelnek az ilyen tipikus "pasis" dolgok, mint pl a sörözés, foci, kocsik és úgy érzem részben ezért is nincsenek haverjaim, mert nincs meg a közös hang. TV-t sem nézek, ebből adódóan nem tudom ki szerepel a legújabb ValóVilág-ban meg ilyenekben, ezekről sem lehet velem beszélni.

- Középiskolában - részben a fentiek miatt - kiközösítettek. 2x váltottam sulit, de nem volt jó. Egyszerűen nem bírtam és otthagytam az egészet. 3 évig nem csináltam semmit, csak kifogásokat kerestem. Idén kezdtem el esti tagozaton, hogy végre legyen érettségim. Tudom baromság volt abbahagyni, de így történt... Ebből adódóan nincs keresetem/munkám sem kocsim. Sajnos még nincs ötletem mit szeretnék később csinálni. Érettségi után valami OKJ-s tanfolyamot szeretnék elvégezni, hogy minél hamarabb önálló legyek, és főiskola/egyetem közben már dolgozzak, ne a szüleim tartsanak el.

- Szeretek mélyebb, komolyabb témákról beszélgetni, mint pl mi az élet értelme, filozófiák, szerelem, zene, űrkutatás stb, de hétköznapi dolgokat is elég szívesen elemezgetek.

- Tartalmas, érzelmeken (főleg összhang és bizalom) alapuló párkapcsolatban gondolkodom. Nem akarok senkivel sem 1 hét alatt összejönni, mert tudom, hogy ennyi idő alatt lehetetlen eléggé megismerni valakit ahhoz, hogy tényleg kialakuljanak mélyebb érzések. Úgy gondolom megértő és türelmes vagyok, nem siettetek semmit. Eddig akármilyen problémája volt egy lánynak, én meghallgattam segítettem, ha tudtam, nem vártam el cserébe semmit. Nem szeretnék érzelem nélkül szexelni vagy hasonló intimebb dolgokat csinálni. Egyszer csókolóztam egy lánnyal, mert nagyon magam alatt voltam, Ő meg "rám mászott", de valahogy nem volt jó. Üres volt. Szűz vagyok.

- A külsőmet átlagosnak mondanám. 180cm/75kg. Nem vagyok kigyúrt. Egyszer utasítottak vissza amiatt, mert nem kisfiús az arcom, az illető leányzónak pedig az az esete. Az utcán néha szemeznek velem a lányok, de lehet csak én mesélem be magamnak. Nem követem a divatot. Farmert meg egyszínű pólókat hordok, télen pedig barna vagy fekete kabátot. Nekem ez így tetszik. Metált hallgatok, nem szeretem magyar zene aktuális sztárjait.

- Visszahúzódó vagyok, ami nem egyenlő a töketlenséggel. Az osztályban csendben, nyugodtan ülök. Ha valaki kérdez valamit rendesen válaszolok meg el is beszélgetek kicsit az illetővel, de igazán komoly dolgokról nyilván nem megy csak úgy akárkivel. Nem szeretem a feltűnést. Ha fejlesztek is a személyiségemen, az nem fogja magába foglalni a társaság közepe típust.

- Szabadidőmben biciklizem, sétálok, néha rajzolok, olvasok, zenét hallgatok stb ilyen magányos dolgok, de ha lenne egy barátnőm, akkor nyitott lennék olyan dolgokra is, mint pl színházba, moziba járás. Sajnos ezeket ma már sokan "nyugdíjas" elfoglaltságnak tartják.

- Kissé külsőségesnek érzem magam, ez viszont nem azt jelenti, hogy a cicababákra buknék. Számomra egy kapcsolatban igen is számít a külső (belső 60%, külső 40%), mert szexuális vonzalom nélkül nincs szerelem / párkapcsolat. Nem címlaplány kinézetre gondolok, mert ez az egész szubjektív, de nem lennék úgy senkivel sem, hogy az illető nem tetszik és "csak" belső miatt vagyok vele.


kb ennyi. tl;dr-esek ne válaszoljanak.

20/F


2011. okt. 14. 20:55
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Esetleg kaphatnék rólad 1 fotót?:)
2011. okt. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Kizárt. Nem akarom csak így felfedni magamat. Ha a közelben laksz találkozhatunk (elmehetünk sétálni), de csak így "akárkinek" nem küldök képet. Remélem érthető, bocsi. :)
2011. okt. 25. 20:01
 23/34 anonim ***** válasza:
88%! "Amikor mész az utcán vagy éppen megismersz egy új embert/lányt, akkor ne azon gondolkozz, hogy "vajon, hogy mutatok majd vele", "összeillünk-e" vagy "vajon milyenek lesznek a gyerekeink"" --> Ez utóbbira 100% hogy csak nők gondolnak! :)
2011. okt. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

nem csinálsz semmi jót, nem élvezed az életet.

Megindultál a szakadék felé,állj most talpra, ne legyél depressziós.

Érzelem nélkül rendben van hogy nem akarsz +18 as dolgokat, de akit 20 éve alatt nem érdekelték a szép lányok, nem tudtál normális kapcsolatot kialakítani hát a probléma a "Te készülékedben van"


21F

2011. nov. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Miért ne élvezném? Csak mert nem piálok meg bulizok, attól még élvezem.

És igen, sejtem, hogy nem a többiek a hülyék, csak nem tudom mégis mi a gond.

2011. nov. 7. 14:13
 26/34 anonim ***** válasza:

egy szóval sem írtam sem a piát,nem azon múlik, de akkor hozzá teszem meg nem is a cigin múlik. valami nagyobb oka van neki amit nem osztottál meg a kérdésben. Nem akarok találgatni, mert elég sok féle lehet...otthoni konfliktus, szégyellsz valamit, vagy valakit, jó benyomást akarsz kelteni, mindent túltervezel..stb

Az előző véleményem továbbra is fenntartom.

21f

2011. nov. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

Igen, valóban kihagytam egy fontos dolgot, méghozzá azt, hogy kissé érzékenyebb vagyok, mint a többi férfi. Most nem akarok erről ódákat zengeni, írtam ki egy kérdést erről: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


A lényeg, hogy nem vagyok bőgőmasina, de sok olyan dolog megérint, ami felett sokan mások elsiklanak.

2011. nov. 17. 17:28
 28/34 zokniszörny ***** válasza:

Na, én 20 éves nő vagyok, érdemben válaszolok a kérdésedre.

Az, hogy visszahúzódó vagy, még rendben van, de az, hogy ennyire elzárod magad a társaságtól, kicsit fura. Mindenesetre ez még a kezelhető rész.

Amin kiakadtam, az ez a rész volt: "3 évig nem csináltam semmit, csak kifogásokat kerestem.". Az ilyen embereket, akik csak úgy vannak az életben, mélyen filozofálgatnak, meg nagy érzékenyen elmerengenek, hogy ők milyen magányosak, és egy Mc'Donalds-os zacskón is elsírják magukat, közben meg nem csinálnak SEMMIT, na ezt nem bírom elviselni. Célok kellenek az életben, kellenek vágyak, álmok, főleg a férfiaknál ez nagyon fontos.


De ténylegesen válaszolva érdemben a kérdésedre: az, hogy erről ki mit gondol, az mindenkinek a személyiségétől és a habitusától függ. Látod, sokaknak szimpatikus vagy, engem ezek a személyiségjegyek kifejezetten taszítanak.

2011. nov. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig, de amíg elolvastam, nagyon hasonlítunk. Én sem voltam pl. még részeg. Nem is akarok. Szerintem normális vagy, de néha "eljárhatnál" azért valahova. :) 17L
2011. nov. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

Igen Zokniszörny, én is kiakadnék azon... tudom, hogy butaság volt, ezért is kezdtem neki a sulinak. :)


17:50

A végefele írom, hogy "ha lenne egy barátnőm, akkor nyitott lennék olyan dolgokra is, mint pl színházba, moziba járás."

Szóval nem csak itthon lehetne ülni velem, és egyedül sem ezt csinálom, mert sétálok meg biciklizek, néha beülök egy vendéglőbe enni, ilyesmik.

2011. nov. 17. 17:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!