Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolhat rólam ezek után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat rólam ezek után?

Figyelt kérdés

A barátommal 1,5 hónapig jártam.

1 hónap után lefeküdtem vele, mert szerettem, és jó volt vele minden. Nagyon normális volt, nem olyan aki csak ki akar használni. Ameddig jártunk az idő alatt már volt pár olyan helyzet ami "nem jött be neki" pl:. félős voltam, vagy úgy érezte nem foglalkozom vele eleget, stb. stb. És szóba került már akkor a szakítás, de mégis mindig megbeszéltük. De most 1,5 hónap után szakított velem SMS-BEN!!! Igaz utána fel is hívott, de személyesen nem akarta megbeszélni :'( Ennyit érek neki? 100%-ra tudom hogy nem csak kihasználni akart ez egészen biztos, és nem csak azért érzem így mert szeretem!!! De tudom! Most ő ez miatt lenéz engem? Vagy hogy gondol rám ezek utána ha összefutunk valahol? Mert ugye harag az nincsen.. (Igaz köszönésen kívül sincs más) De akkor is.. Ezek után már nem tettszem neki úgy? Nem vagyok neki más csaj mint a többi? :'(


2010. júl. 27. 22:21
 1/7 A kérdező kommentje:

És szerinte nem rontottam el semmit, semmi baj nincs velem, csak ő úgy érzi mégsem megy neki ez velem :(

Nem illünk össze szerinte

2010. júl. 27. 22:23
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna lefeküdni vele 1 hónap után. Úgy tűnik, elég könnyen manipulált sajnos.
2010. júl. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kihasznált. Ne haragudj!
2010. júl. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnélek elkeseríteni, de sajnos a fiú kihasznált méghozzá nem is akárhogy. Sajnos szerelmes nem volt beléd ez 100% hiszen akkor nem kötekedett volna veled, hogy pl félős vagy, nem foglalkozol vele eleget és nem dobna sms-ben az első szeretkezést követő második héten.


Felejtsd el a tagot.


27/F

2010. júl. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell így kétségbe esni egyszerüen vége lett a dolognak és neki nem volt gerince hogy ezt személyesen megmondjaörülj neki hogy megszabadultál tőle.
2010. júl. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hmm..tesóm is hasonlóan gondolkodott a szakításuk után a barátjával (1,5 év). Állandóan azt hajtogatta, h tudom, h szeret..tudom, h szeret..stbstb. Mégis szakítottak, és a srác szakított. Lehet kihasznált.. Ez egy elég rövid kapcsolat volt. Ha tényleg rendes, akk nem úgy néz rád, mint más csajszira, de ha mégsem, akk csak egy strigula vagy.:(
2010. júl. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat :(

De szerintetek most mit gondol rólam?

Jóba voltunk azelőtt kis korunk óta ismerjük egymást.

Tudom ha ezt ki is heverem a barátság (Ha lesz is) Nem lesz az igazi, vagy lehet nem is lesz (Nem is bánom)

Megalázott..:( Mit gondolhat rólam ezek alapján hogy 1 "hülyülős barát(nővel) volt? Rem. értitek

2010. júl. 27. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!