Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na most mit gondolhat rólam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most mit gondolhat rólam? Azt hiszi hogy mindenki ilyen hamar megkaphat? Mostmár milyen legyek?

Figyelt kérdés

Na szóval az van, ogy megismerkedtem egy fiúval,összejöttünk és 1 hét után lefeküdtünk.

Nagyon félek hogy azt hiszi hogy k***a vagyok!


2010. júl. 19. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért tök jól hiszi!
2010. júl. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ő is egy *durva, akkor mert ő is 1 hét után feküdt le veled, nem ?:O


*d = k

2010. júl. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hiszi? tényleg az vagy!
2010. júl. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én nem gondolom magam annak.

Csak már kicsit vágytam is a sexre, mert 4hónapja lett vége egy több mint 3éves kapcsolatomnak, na meg neki is ennyi ideje egy ilyen hosszú kapcsi, szóval megkívántuk egymást.

2010. júl. 19. 23:54
 5/6 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz vele.biztos nem gondolja azt,ha ezután is keres.
2010. júl. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ez nem lesz sorsdöntő.

akkor hagy el ha ő csak ezt akarta tőled. ha nem,ezért nem hagy el.. énse "tartottam magam " tovább 2kapcsolatnál,és egyik 2évig,másik fél évig tartott..szal ez nemvolt ilyen "csalódás a másikban" vagyilyesmi, nyugi.

2010. júl. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!