Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 év után szakítsak vele?

Figyelt kérdés
A barátommal már 3.5 éve vagyunk együtt de, én úgy érzem már nem szeretem együtt élünk jó volna külön de, nem bírnám elviselni, hogy mással van. Vagy csak azért mert fáradt vagyok 7ból 6 napot dolgozok túlórázzom meg ő is. Haza jövök meg egyből rendet rakok főzők meg minden 22 éves vagyok vagy fiatalon sokat vállaltam ugy érzem már nem bírom régen zavart ha külön műszakba voltunk ma már az sem. Szerintetek mit csináljak? Majd rendben jönnek a dolgok? Már olyanon felhúzom magam ha nem rakja a tányérát a mosogatoba. MA mikor megjöttem melobol azon sírtam hogy még az ágyat nem képes beigazitani vagy ezek kicsi dolgok szerintettek?de, erre azt mondja mert rendmániás vagyok! De néha ugy kiborulok, hogy ha szabad napos vagyok pl elmegy kocsmába!Ezek a dolgok megoldodnak? Érdemes ezen rágodnom?
2010. júl. 26. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztosan a sok munka miatt van ez. Pihenj sokkal többet, és ha lehet, menjetek el kettesben valahová több napra, meglátod rendbe jönnek a dolgok, de csak ha még mindig szeretitek egymást. Még ne szakíts szerintem.
2010. júl. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 becsibp válasza:
Én is 22 éves vagyok, együtt élek a párommal, de nekünk 4 hónapos a fiúnk is. Emlékszem, mikor kiborultam én is azon, hogy miért nem mosta el azt az átkozott poharat, amiből ivott. Ez szerintem teljesen normális. Túl lehet lépni rajta. Egy kicsit magadban kell rendet rakni. Egyébként én is úgy voltam vele, hogy nem érdekel, hogy merre jár, csak otthon ne legyen. De aztán rájöttem, hogy hiányzik. Majd rájössz te is erre. ha meg nem, akkor szakíts vele, mielőtt pl. jönne a gyerek. Ha tényleg nem szereted, semmi értelme együtt lennetek. De valószínüleg spontán fáradt vagy. Vegyél ki magadnak egy teljes napot. Olyat, hogy otthon se csinálsz semmit. Jót tesz!
2010. júl. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem beszéljetek meg mindent , szó szerint és akkor tisztázódnak a dolgok nem kell semit elhallgatni mindent monj meg neki meg ő is , bizzatok meg egymásban mindketten csináljátok meg a feladatotokat.

16F

2010. júl. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ez fásultság

valószínű minden kapcsolat ilyen lenne egy idő után sok munka mellett

nem a párodat kell szerintem lecserélni, hanem valahogy életmódot kellene változtatni

2010. júl. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mondta a barátom hétvégén menjünk el egyet wellnes hétvégére valamerre nagyon örültem neki. Igaz augusztusba megyünk balcsira egy hétre a haverokkal. De, remélem jött tesz ez a pihenés majd. Mégegyszer köszi a válaszokat
2010. júl. 29. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!