Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak másfél év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak másfél év után? (elsősorban lányok válaszát várom! )

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy akkor jött Ő, amikor anyumék szétmentek, sokat veszekedtek, stb... Nagyon kötődök hozzá emiatt, de már nem szeretem azt hiszem. Nem tudom, hogy akarok-e vele szakítani, mert nagyon jóban vagyok az egész családjával, meg minden, szinte minden nap együtt alszunk, stb, de nekem az kell, hogy kiélhessem a fiatalságomat, amíg lehetőség van rá! Nem tudom mit tegyek, kérlek segítsetek!!!!
2011. jún. 29. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Korrekt módon, ne mobilon/msnen/facebookon stb... Hívd el valahova, hogy beszélni szeretnél vele, mondd el, hogy kedveled, de már nem érzel úgy iránta, és szeretnéd, ha vége lenne. Felajánlhatod a barátságot, ha nem érinti nagyon érzékenyen, aztán búcsút intesz és kész.

Mi 2.5 év után szakítottunk hasonlóképp exemmel és most is jóban vagyunk. Szerintem ha korrekt módon bánsz az emberekkel, az nagyon rosszul nem sülhet el.

20L

2011. jún. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
most mi nem tudjuk jobban, csak te érzed azt amit te.. szóval nézz magadba, és dönts.
2011. jún. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam, hogy személyesen, mivel ez természetes, de félek attól, hogy nagyon hiányozna, ha már nem lenne.
2011. jún. 29. 20:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy ahogy most ide leírtad,mond el neki személyesen is.Azt is h félsz h esetleg hiányozna.Amúgy én is így voltam a párommal,hogy tudtam hogy Ő az Igazi de nem akartam elveszíteni.Így elmondtam neki a véleményem,azt h mit érzek.És tudod miben egyeztünk meg?Egy nyitott kapcsolatban.(addig nem is hallottam erről,de később rájöttem hogy rengetegen így csinálják!)Ami annyit jelent,hogy mind a ketten kiéljük magunkat,vagyunk akivel akarunk,nem mutatkozunk együtt,de ha hiányzunk egymásnak akkor ott vagyunk.Pl este együtt alszunk vagy valami.Itt annyi csak a nehéz,hogy el tudd viselni azt ha a párod mással is van...
2011. jún. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez az ami nem hiszem, hogy nekem menne! De azért köszönöm szépen, hogy segítettél!:) Azt hiszem ezt is fogom tenni! Hát 20 éves létemre én sem gondoltam, hogy ilyen helyzetbe kerülök...de...:S Na még egyszer köszi, hálám üldözni fog:D
2011. jún. 29. 20:47
 6/7 anonim ***** válasza:
az elsőnél a pont :)
2011. jún. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi még egyszer mindenkinek!:)
2011. jún. 29. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!