Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt fiúk, lányok írnátok ide? (lent a kérdés)

Figyelt kérdés

Sok kérdésem van.


Szerintetek gáz,ha egy 13 éves csaj és egy 16 éves fiú járnak?már régóta ismerjük egymást,de nem járunk,de nekem tetszik.Gondolom ő a tapasztaltabb csajokat szereti.Ha most nincs esélyem ,kb hány év múlva lesz?vagy most is van esélyem?


ez most béna kérdés,de ha ő már tapasztalt,én meg nem jártam senkivel még az nem para?


adjatok tanácsokat az ilyen esetekre!

bármi jöhet!

tapasztaltak írjanak légyszi!Köszi


13/L


bocs a hülye megfogalmazásért...


2010. júl. 26. 11:35
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy csak a szexet akarják tőled a te korodban, ez saját tapasztalat:)

13 éves koromban nagyon szerelmes volt belém egy srác:) Csak hát idősebb volt mint én, sokkal, és plátói volt részéről a dolog.

2010. júl. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a válaszokat,és lehet rólam hinni,h p.csa vok,de nem vagyok az,higgyétek el,csak szerelmes vagyok...
2010. júl. 29. 22:43
 23/30 anonim ***** válasza:
Haha szerelmes:D:D
2010. júl. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
miért is vicces?
2010. júl. 30. 13:14
 25/30 anonim ***** válasza:
Mert 13 évesen azt hiszed, hogy tudod mi az a szerelem. Elég vicces:D:D Nem tudsz még semmit az életről, ezenkívül 13 éves létedre "szerelmi" problémáid vannak. Bár ahogy már előttem írta valaki, már nem lepődök meg a sok éretlen nagy nőskődő 13 éveseken. Inkább azon gondolkodnál, hogy hova tovább a 8. után.
2010. júl. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Jó,igazatok van,és lehet,hogy nem vagyok szerelmes,de az biztos,hogy nagyon tetszik,és ilyen korban sztem nem gáz...


nem vagyok nősködő,nem tehetek arról,hogy bejön.

amúgy meg ez nem szerelmi probléma,hanem csak tanácsokat kérnék szépen...


kicsit rosszul esik,hogy mindenki így lehurrog...

2010. júl. 30. 18:15
 27/30 Jake_86 ***** válasza:

Ha kérdést teszel fel erre mindig számíts mert itt vannak olyanok is akik erre mennek!

Mindegy mibe de belekötnek!

Egy másik kérdésnél engem is megtaláltak!

Figyelj,ha rám hallgatsz akkor azt csinálsz amit akarsz:))

Amúgy meg szerintem várj még ezzel,ne kapkodd el!

Én 24 F vok,13 éves koromban (tudom ma már ez nem így van) de nem ezen járt az eszem!(Na jó IGEN!....ÉS?):))

De most hazudjak?:))

Nemszeretek!

Tudod ez olyan mint,hogy minden 7végén elmegy a lány a diszkóba és lefekszik egy sráccal,ez kur.va

De ha a férfi megy be akkor meg dicsőség!

Ez nem a Te hibád és nem is az enyém hanem a társadalomé!

Nincs okom,hogy miért ne tedd,de ne és kész!

2 vélemény van az enyém és a helytelen:)))

TESSÉK!:))

(remélem összejön:)))

2010. júl. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
köszi az értelmes választ :)))
2010. júl. 31. 12:36
 29/30 anonim ***** válasza:
Igen utolsó vidd a gyereket a rossz útra, még nem elég úgy látszik. Egyébként meg ha tanácsot kérsz, akkor ne csak azt tartsd értelmes válasznak ami a te álláspontodnak megfelelő, hanem fogadd el az esetleges "rossz" tanácsokat is.
2010. júl. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
oké,nem csak azt veszem jó tanácsnak am nem nekem kedvez.
2010. júl. 31. 21:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!