Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt fiúk, lányok írnátok ide? (lent a kérdés)

Figyelt kérdés

Sok kérdésem van.


Szerintetek gáz,ha egy 13 éves csaj és egy 16 éves fiú járnak?már régóta ismerjük egymást,de nem járunk,de nekem tetszik.Gondolom ő a tapasztaltabb csajokat szereti.Ha most nincs esélyem ,kb hány év múlva lesz?vagy most is van esélyem?


ez most béna kérdés,de ha ő már tapasztalt,én meg nem jártam senkivel még az nem para?


adjatok tanácsokat az ilyen esetekre!

bármi jöhet!

tapasztaltak írjanak légyszi!Köszi


13/L


bocs a hülye megfogalmazásért...


2010. júl. 26. 11:35
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
67%

Szilvike95!

Ezt ugye nem gondoltad komolyan? 16 éves srácnak nem fog kelleni egy 13 éves lány...hacsak nem tartozik bele abba az 1%-ba, akiket nem érdekel mások véleménye. Max. 1 menetre kéne neki...ami hagy ne mondjam..törvényellenes 14 alatt :D szóval puszipacsi!

2010. júl. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
gondoltam,h lesz 1-2 ilyen válazoló,aki azt hiszi,h csak ARRA kellek neki.de én tudom,h ő milyen mert már 4 éve ismerem és tudom h nem használna ki,mert barátja a tesóimnak..meg ugye nekem.
2010. júl. 26. 17:19
 13/30 anonim ***** válasza:
57%
Jajjj én tudom, hogy milyen én nem arra kellek neki, ő más mint a többi. Szállj már le a Földre!!! 16 évesen egy 13 éves csitrivel kezd valószínűleg mert tapasztalatlan és téged szeretne megdönteni. Nem vagyok régimódi, de egy 13 éves még ne pasizzon azt sem tudja mi az. Sok hülye p.csa. Inkább szórakozz a barátnőiddel minthogy megdugasd magad és pár év múlva egyedülálló anyaként neveld a kölyködet. Nah most jöhetnek a lepontozások.
2010. júl. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim válasza:
100%
Gondoltam nem írok ide, mert írtak eleget.. elolvastam őket majd láttam egy "értemeset".. aztán viszakerestem a kérdést, és mondom a fene vigye el, muszáj neked írnom, h felfogd.. Nyilván, a 3 év korkülönbség nem sok.. de akkor, ha az normális évek közöttit jelent.. Most komolyan.. 13 évesen ne ezzel törődj.. addig tudod, hány pasi fog jönni? Tanácsként meg annyit, hogy barátkozz most vele.. és majd egy idő után, ha még mindig jóba lesztek, akkor egy próbát megér. De most, ezen rágódni semmiképp.
2010. júl. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Végre értelmes ember:)
2010. júl. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
51%
17:11 ment a plussz pont. igazad van.
2010. júl. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:

Bőven ráérsz még ezzel. Csak azt ne hidd, hogy egy 16 éves fiú hosszú távra fog tervezni veled. Pláne hogy a tesóid barátja. Valószínűleg még kislány vagy a számára, főleg hogy régóta ismeritek egymást. 3-4 év múlva talán lehet belőle valami, de addigra úgy elfelejted, mint a pinty. Ne akarj annyira hamar felnőtt lenni, mert nem lesz jó vége.

20/L

2010. júl. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
0%
ez hülyeség hogy 2-3 év múlva... 3 év még nem a világ vége. nem sok év van köztetek. és szinte egy korosztály. ha te is szimpi vagy neki akkor szerintem hajrá, de ne add magad túl hamar, az egy pasinak se jön be. én 17 évesen jöttem össze a 20 éves barátommal. Nem adtam könnyen magam, és most nyáron jegyzet el. én 19 ő 22.
2010. júl. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 Jake_86 ***** válasza:
75%
Tegnap olvastam egy 12 éves lány és 17 éves barátja,már szexelni akartak!Én már semmin sem vagyok ki akadva!
2010. júl. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

már nem azért, de szerintem a nagy átlag 16 éves fiúk nem túl kitartóak. persze, tisztelet a kivételnek, mert van, és nem is kevés, de ennyi idősen már nagyon át akarnak térni az ötcombúról és hús-vér lányra...

de hátha az a srác nem olyan.

L/17

2010. júl. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!