Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Overálos kérdés? Segítenél...

Overálos kérdés? Segítenél kedves tapasztalt anuyka?

Figyelt kérdés

Mikortól adjam rá a lányomra?

Most kb. 58-60 centi lehet, de 74-es overált vettünk neki kettőt. Ennyi elég lesz télre? Vagy vegyünk még egyet?


Mit adják alá? Mert eléggé bélelt, azt se akarom, hogy túlságosan melege legyen, de persze ha fázik az se jó!


Segítenél?


2011. okt. 7. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, én tavaly a fimar, akkor volt pár hónapos, az overál alá egy hosszú újjú body+rugit (vékonyabb, vasatagbb)de attól függöt ,milyen idő volt. Mikor bejött a nagyon hideg, akkor harisnyát is adtam rá, azért szerettem a rugit ha rajta van, mert ha boldba bementünk, akkor csak az overált lecipzároztam, és a rugi+body pont elég volt neki. Vettem plüss és nem plüss rugikat. Egész télen így mászkáltunk, nem fázott meg egyszer sem. ja, és persze sapka:-)
2011. okt. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk minden télen csak 1 van bár nem sokat vagyunk kint télen, hogy őszinte legyek. Szokott lenni téli vastag dzsekije is meg meleg bélelt kord nacija vagy farmer ha csinibb ruha kell. Hogy mit adj alá...az attól függ mennyire van hideg. Majd kitapasztalod. Inkább több legyen mint kevesebb én mindig úgy csinálom. Max leveszek róla valamit de olyan még nem volt. :)

2,5 éves anyuka és 25 hetes pocilakós :)

2011. okt. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
boltba, :-)
2011. okt. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)))
2011. okt. 7. 19:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi a tavalyi telet 1 overállal vészeltük át. Azt hittem majd később kell neki nagyobb, de azt csak akkor akartunk venni, ha már látjuk mekkora kell, de végül nem kellett. Alá pedig body, rugdalózó, vagy body, pulóver, harisnya, nadrág, zokni.
2011. okt. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszerre egy elég, ők még nem koszolják, illetve hamar megszárad mosás után. Jó babázást.
2011. okt. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!