Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt fiúk, lányok írnátok ide? (lent a kérdés)

Figyelt kérdés

Sok kérdésem van.


Szerintetek gáz,ha egy 13 éves csaj és egy 16 éves fiú járnak?már régóta ismerjük egymást,de nem járunk,de nekem tetszik.Gondolom ő a tapasztaltabb csajokat szereti.Ha most nincs esélyem ,kb hány év múlva lesz?vagy most is van esélyem?


ez most béna kérdés,de ha ő már tapasztalt,én meg nem jártam senkivel még az nem para?


adjatok tanácsokat az ilyen esetekre!

bármi jöhet!

tapasztaltak írjanak légyszi!Köszi


13/L


bocs a hülye megfogalmazásért...


2010. júl. 26. 11:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
én 13 éves koromban jöttem a pasimmal össze ő 17 volt akkor... tapasztalt volt... de semmi para nem volt...mert szerettük és még most is szeretjük egymást.. így 2 év múltán is... ez attól függ a hapsika milyen...
2010. júl. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

köszi!


és amúgy a nagyobb fiúknak bejön,ha egy csajért meg kell küzdeni?legyen bennem tartás?

2010. júl. 26. 11:40
 3/30 anonim ***** válasza:

háát ne is add könnyen magad, de ne is légy elérhetetlen, én olyan vagyok, hogy vannak lányok akik tetszenek, egy ideig udvarolgatok nekik, aztán hagyom a pibe.. Viszont aki nagyon nagyon bejön azért sokat megteszek... osztálytársamra 1,5 évet vártam, elég volt.. de nagyon jó barátok lettünk

15/f

2010. júl. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!


írjatok még

2010. júl. 26. 11:45
 5/30 anonim ***** válasza:

A jégkirálynő típus senkinek sem jön be. Az, hogy mennyit várnék egy csajra, sokmindentől függ. Egy olyanért, aki jól néz ki, okos, stb. sokkal többet megadnék, mint a többiért. Szal magadat kell felmérni, mennyit érsz meg kb. annak a srácnak. Ha nem sokat, add könnyen magad, különben gyorsan továbbmegy. Ha sokat, akkor nem kell egyből odaadnod magad, különben ribancnak néz.

16/F

2010. júl. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

OK. ne haragudj...de fiatal vagy hozzá...Max. 15 én azt mondom, ne legyen sokkal tapasztaltabb mint te. ;)

Az ennyi idős srácok csak a szexet akarják tőled...azt javaslom a saját korosztályodból keress...és tapasztald meg a dolgokat! Sok sikert!

15/F

2010. júl. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

igen,én is azt mondom,h először a saját korosztályomból kéne..

de ha pl 2-3 év múlva járnénk,akkor sztem az már nem lenne gáz..


de az a baj,h más nekem nem tetszik..

2010. júl. 26. 12:15
 8/30 anonim ***** válasza:
2-3 év múlva már valószínűleg el is felejted :) Lényeg, hogy legyen tartásod, és ne éld túlságosan bele magad...bármi lehetséges.
2010. júl. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Gond van a felfogádoddal! 13 évesen akarod megdugatni magad?
2010. júl. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Szilvike95 ***** válasza:
13 éves csaj egy 16 éves sráccal, szerintem pont optimális a 3 év különbség...sok szerencsét
2010. júl. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!