Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik még a világon romantik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még a világon romantikus fiú?

Figyelt kérdés
Eddig eggyel nem találkoztam.. csak ezekkel a macsó bunkó fiúkkal:S
2010. júl. 25. 00:29
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

Mennyi szexéhes srác van itt -.-"

nah hallod, én pont így vagyok a lányokkal, mint te a fiúkkal :D

2010. júl. 25. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
Én is ezek táborát erősítem, habár mostanában kezdem átértékelni a romantikus módszerek hatékonyságát. Hiába udvaroltam úgy, hogy az egyetemen lehetne oktatni semmi eredményt nem értem el. A lány még csak ki se mutatta, hogy észrevette volna, hogy nem barátkozok.
2010. júl. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

Igen, létezik, én is ilyen vagyok! :) Vagyis ilyen lennék, ha lenne barátnőm.


19/F

2010. júl. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
Ismertem egy csajt. A pasija jól berúgott. Mi elmentünk sétálni, szinte végig sírt a lány. Kihez ment vissza mégis? A pasijához. Persze a pasi ittas állapotában jól lek*rvázta, ennek ellenére 1 óra múlva már egymás mellett feküdtek az ágyban... Na ki érti ezt???
2010. júl. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
100%

Mert te vagy a romantikus kis lúzer, akinek a vállán kibőgte magát, gratuálok. Ha egy nőnek meghallgatod az összes és legnagyobb problémáit, akkor ott elvágtad magad. Néha meg kell, de...

Mikor értitek már meg, hogy bunkónak kell lenni és sz@rni kell a kis érzéseire? Még a kedves aranyos lányok is ezt élvezik lelkük mélyén, hiába tiltakoznak. Soha nem áll összhangban amit egy nő mond és érez/akar. Soha.


20f

2010. júl. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim válasza:

én annak tartom magamat, de (ez talán hátárny) az ismeretlen lányok előtt sokszor játszom a nagycsávót...


viszont ha van egy lány, akibe szerelmes vagyok (mint pl most) akkor abszolut romantikus dolgokat csinálok, teljesen megváltozok...

2010. júl. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
én az vagyok csak anyit kaptam hogy már nem merek az lenni
2010. júl. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!