Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyek így is romantikus?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek így is romantikus?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én 19 vagyok a barátnőm 15.

Sajnos szeptember óta 200 km távolság van köztünk.Hetente, illetve kéthetente találkozunk. Szeretném mégis romantikus dolgokkal, apróságokkal meglepni.


Nem ajándékra gondolok, hanem például, hogy küldök neki egy levelet feladó nélkül, amiben egy lap van és csak annyi van ráírva hatalmas betűkkel, hogy: SZERETLEK!


Mondjatok még légyszi ilyesmiket! :)


2011. okt. 16. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
a bélyeget a borítékre a spermáddal ragaszd oda
2011. okt. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
MOndjuk amikor találkoztok akkor a csomagjába elrejthetnél valami apró ajándékot, mondjuk plüsst, amit majd később talál meg.
2011. okt. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Raksz egy csokit az ágyába, miután beágyaztál.

Vagy csinálsz tejbegrizt, fahéjjal/kakaóval/eperlekvárral/akármivel rajzolsz rá szivecskét és belerakod a hűtőbe, hogy megtalálja.

Az éjszaka közepén leutazol hozzá váratlanul, majd kopogtatsz, hogy hellóó! (azért szülőkkel egyeztess)

Esetleg ugyanez reggel, nagyon korán utazol le, és besomfordálsz hozzá amíg alszik és egy rózsával kelted.


(ezeket egy haverom mondta, hogy megcsinálta, meg sok mást ezek olyan aranyosak voltak. :) )

2011. okt. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha méssz hozzá vagy esetleg ő hozzátok, akkor hagyj a szekrényében egy műrózsát amit majd később találmeg , vagy ha ő megy hozzád akkor a táskájába rejtsd el és írd egy szép lapra hogy amíg ez a virág el nem hervad addig szeretni foglak.
2011. okt. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát napközben egy gondoltam rád sms, vagy egy kézzel írott levél az tényleg romantikus. Bár csak annyit írni bele, hogy szeretlek, az nekem kicsit gyerekes, de hát ízlések és pofonok, fiatal még, lehet neki tetszene. Én egy tényleges levélnek jobban örülnék. Ha ügyesebb vagy, és vannak közös képeitek, abból akár egy videó összeállítást is csinálhatsz.
2011. okt. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem elég az is ha a kertetekből 1 rózsával beállitanál.:)

Vagy 1 csokival.:)

2011. okt. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!