Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik még a világon romantik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még a világon romantikus fiú?

Figyelt kérdés
Eddig eggyel nem találkoztam.. csak ezekkel a macsó bunkó fiúkkal:S
2010. júl. 25. 00:29
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
ittvok én :D de én már megtanultam vegyíteni a kettőt, és hamar kell mutatni mind a kettőből, sztem azis fontos mert különben hülyének fog nézni, szal kedveseket is mondok de néha oltom is :D éppen az aktuális lányt :D 17f
2010. júl. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
Itt horkol a hátam mögött,nem álmodom.És szerintem több ilyen pasi van,csak a mai fiatalokban nincs ez meg.Azok már elvannak vadulva,tisztelet a kivételnek!
2010. júl. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 bubuzéla ***** válasza:

" Nekem nem is kellene papucs,ha meg kell védenie akkor védjen meg,védje meg a családját és önmagát"


Jó, de már nem a kőkorban vagyunk? Mitől kell védeni? Háburó van, vagy mi? Atombomba ellen senki se fog megvédeni.

2010. júl. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
52%
Paraszt,kötekedő emberektől akikkel tele van az utca.... azoktól.
2010. júl. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:

Annál a 26f-nél a pont. Kiegészíteném még annyival, hogy kicsit a nők hibája is, hogy sok romantikus alkatú hím átmegy talpnyaló nyálgépbe, aki fél évvel a szakítás után is szerelmesleveleket küldözget. Sajnos nagyon sok nő elülteti még a kapcsolat elején azt a tévhitet, hogy erre van szükségük, a megértő kedves aranyos kiskutyára. Holott nem, legyen megértő ha kell, de néha vitázzon is, hogy az izgalmi szintet fenntartsa a nőben.

Én csak mostanság kezdem megérteni a dolgokat, pedig már milyen "öreg" vagyok. :D


20f

2010. júl. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 bubuzéla ***** válasza:
50%

"Paraszt,kötekedő emberektől akikkel tele van az utca.... azoktól."


És ha nincs éppen barátod, akkor milesz? Ennyire azért egy nő se legyen már nyámnyila és én kérek elnézést.

2010. júl. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
Nyomorék vagyok,bocs....ennyire vagyok nyámnyila. Nekem kell egy támasz és nem két napja vagyok a féjemmel!
2010. júl. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
90%

Énis az vagyok.Amit csak tudnák mindent megadnák,megtennék a lánynak.Első randi alkalomkor elvinném moziba,aztán valami folyóparton sétálni,ott lenne meg az első csók:)aztán ha minden jól alakulna megpróbálnák neki valami finom vacsit összehozni neki nálunk,csak kettesbe:)addig anyáméknak helloszia a házból:D

Am kérdező hova valósi vagy?:))

F/17

2010. júl. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:
Nógrád megyei
2010. júl. 25. 01:12
 30/47 A kérdező kommentje:
De azért úgy konkrétan nem írnám le ha nem gond :D
2010. júl. 25. 01:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!