Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik még a világon romantik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még a világon romantikus fiú?

Figyelt kérdés
Eddig eggyel nem találkoztam.. csak ezekkel a macsó bunkó fiúkkal:S
2010. júl. 25. 00:29
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:

ahogy elnézem vannak romantikus fiúk..:)

csak erre felém vannak kihalva..:S

2010. júl. 25. 00:40
 12/47 anonim ***** válasza:
fú,ez jó kérdés mer eddig én is csak tapló beképzelt egoista majmokkal találkoztam szinte :S xd :D de jó olvasni a válaszokat :DDD
2010. júl. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok.

Pl. egy tiszta nyári éjszakán csillagbámulás, egy szép délelőttön sétálás egy parkban/tó körül/erdőben stb, naplemente nézés, aztán a füledbe suttogom, hogy szeretlek... :)


De ahogy előttem is írták, az ilyeneket sajnos valamiért b*zinak, nyámnyilának meg gyengének (pedig egyáltalán nem vagyunk azok -legalábbis én nem-) nézik, és az alfahím diszkóbetyárok a menők.

2010. júl. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
96%

Az a baj, hogy sokan keverik a romantikust a nyálassal... Attól még lehetsz romantikus, hogy nem nyalod fel a padlót a lány után, meg nem sírod el magad a naplementén.


Mindenkinek önmagához mérten meg kell találnia egy egyensúlyi állapotot. A nőknek az kell, hogy legyen kemény a férfi ha kell, de legyen lágy, gyengéd is, ha kell. Ha valaki bunkó macsó, lehet, hogy elkönyvelhet némi sikert, de hogy bensőséges, normális kapcsolata nem lesz, az biztos. Aki meg romantikus alkat, lehet, hogy egy párkapcsolatban már tök jó vele, csak épp szökőévente egyszer ha odáig eljut egy lánnyal, hogy egyáltalán legyen valami. Lássátok a két végletet srácok, a kettőt egyesíteni kell. Nézzetek magatokba, melyik végletre vagytok inkább hajlamosak, és az ellenkezőt erősítsétek, ez a legtöbb női szem és női lélek számára a 'jó pasi' ismérve. Amire figyelni kell: a romantika ne nyál legyen, a keménység pedig ne bunkózás. Mértékletesség, és TARTÁS. Ennyi.

2010. júl. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
Ja és sok sok évnyi letisztult tapasztalatomat hallottátok.:D 26-f voltam és épp szingli, de az most mindegy:P
2010. júl. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 bubuzéla ***** válasza:
90%
Van, de a legtöbb lánynak ez nem jön be. A macho bunkó az bejön és ezért változnak meg a "jófiúk" is. Sajnos én is ebbe az irányba haladok, mert egy romantikus érzelmes fiú senkinek se kell, úgyhogy ez van. Ha barátnőt akarok tartósan, akkor érzéketlennek kell lenni. Talán ezerből egy ilyen lány van, mint te, és annak is van már párja, nincs értelme erre alapozni.
2010. júl. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
92%
Nem hinném hogy a te környékeden nincsenek. Csak te sem figyelsz fel rájuk. Mindig így van. Mint mondtam, nekem is folyton arról sírnak a lányok hogy "jaj miért nincsenek normális érzékeny fiúk" és aki ott ül közben mellettük és pont ilyen az meg nem kell. Ilyenek vagytok.
2010. júl. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
szerintem a legjobb pasi az,akiben mind kettő van:kis falu bikája,meg egy kis romantika.Nekem ilyen jutott,de töbnyire egy állat.:D Nekem nem is kellene papucs,ha meg kell védenie akkor védjen meg,védje meg a családját és önmagát! De azt is tudja,hogy mikor kell virágot vennie vagy éppen szépet modania.Egy férfi legyen férfi
2010. júl. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 bubuzéla ***** válasza:

"A nőknek az kell, hogy legyen kemény a férfi ha kell, de legyen lágy, gyengéd is, ha kell"


Ez lenne a superman, de ilyen max a te álmaidban létezik. Én meg keresem a Xénát, mer kemény, amikor kell, meg gyenge, amikor kell. hahaha. :D

2010. júl. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:

00:34 vagyok, Kedves Előző!

Nos, bennem megvan a keménység is azt hiszem, kb minden barátom (lányok is, sőt főleg lányok, mert hát miért kerülne ez szóba férfi barátaimmal) azt mondja, hogy a legegyenesebb, elveihez leginkább ragaszkodó, jellemes ember vagyok, akire lehet számítani, és emellett láthatóan érzékeny és romantikus lélek. Mégsem kellek nekik. Illetve legtöbbjüknek. Nos?

2010. júl. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!