Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik még a világon romantik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még a világon romantikus fiú?

Figyelt kérdés
Eddig eggyel nem találkoztam.. csak ezekkel a macsó bunkó fiúkkal:S
2010. júl. 25. 00:29
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%

Igen, pl én.

De a legtöbb lánynak viszont a macsó falubikák kellenek. :)

19/F

2010. júl. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
70%
léteznek, de senkinek se kellenek.
2010. júl. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
61%

Mit tartasz romantikusnak attol fugg ?


En egyszer egy lanyt elvittem vacsorazni , borozgatas. elo zene , egy szal rozsa , hazakisertem es kuldott smst h te bu-zi vagy ? (nem azert kaptam mert h nem mentem fel nala , hanem azert h ezt csinaltam vele)

2010. júl. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
72%

én pl azvagyok.

17F

2010. júl. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:

úristen..

Én örülnék egy olyan estének amit a 3. írt.. :)

mai fiúk..-.-

2010. júl. 25. 00:34
 6/47 anonim ***** válasza:
85%
Hát igen, én elég romantikus és érzékeny vagyok alapvetően, de ezt semmi alkalmam kamatoztatni, ugyanis a lányok 99%-ának a bunkózós rosszfiúk tetszenek. Hányszor volt már hogy egy lány aki teszett is, nekem sírta el a bánatát, elmondta hogy neki milyen fiú kéne, szóról szóra leírt engem, aztán tovább sírt valami tahóért aki folyton megalázta ahol érte... Ha meg én próbálkoztam náluk, akkor csak barátnak kellettem... Szerintem épp az ilyen tapasztalatok miatt sok alapvetően hozzánk hasonló természerű fiú is felvesz egy ilyen bunkózós "szerepet", mert látja hogy másképp nem foglalkozik vele egy lány sem.
2010. júl. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
Sajnos csak a macsók kellenek aki normális vagy romantikus azt elnyomják.Van ez így ez ellen nem nagyon tudsz mit csinálni.
2010. júl. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Am fiúk egy példát írjatok le mit csinálnátok csak kíváncsiságból hogy milyenek vagytok :D
2010. júl. 25. 00:36
 9/47 anonim ***** válasza:
100%
00:34 vagyok... Hát én pl. már írtam dalt, verset lánynak.
2010. júl. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
84%
amiota első nagy veszekedáésünknél lek*rváztam, meg elküldtem a p*csába a barátnömet sokkal jobban szeret. Ez mien már?!
2010. júl. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!