Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik még a világon romantik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még a világon romantikus fiú?

Figyelt kérdés
Eddig eggyel nem találkoztam.. csak ezekkel a macsó bunkó fiúkkal:S
2010. júl. 25. 00:29
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
Nem persze:DHát nem lakunk közel egymáshoz:DÉs te milyen lány vagy?:DTe is a romantikusabb fajta?Minek örülnél legjobban pl az első randin?:)
2010. júl. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
Mivel a romantikus egy személyiségtípus, ezért nem veszed észre, ha elmegy melletted egy romantikus srác. Csak akkor tudod, hogy romantikus miután megismerted, én egy viccelődő típusú srác vagyok, nagy jókedvvel és sokat hülyülök, csak akkor mutattam ki a romantikus énemet, ha egy lánnyal voltam, képzelheted, hogy társaságban nem fogok a napfelkeltéről áradozni, de nem is erről szól a romantika.. a romantika az, ha a srác kedves és odafigyel a másikra
2010. júl. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 bubuzéla ***** válasza:
Igen csak a romantikus az általában nem kezdeményező személyiség pláne idegennel, így egy lány ezt max akkor tapasztalja meg ha helyzetbe kerülnek, vagy ő kezdeményez.
2010. júl. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:

fuu Hát kedves 1:18-as

Első randin én bókoknak egy szép estét szeretnék.. a csók még nem kötelezőő csak úgy ismerkedés.. :)

Séta, akkor egy jo kis mozi akkor a természetben egy séta mert hát én imádok a természetben lenni :)

Első randin naggyából ezeket tudnám elképzelni..:)

2010. júl. 25. 01:47
 35/47 bubuzéla ***** válasza:
És az ilyen lányok, mint te hol vannak? Gondolom könyvtár, színház, vagy leginkább otthon a 4 fal közt...
2010. júl. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:

1:53 nem:D

Én járok bulizni

Könyvtárba nem járok..xD napját sem tudom mikor voltam utoljára talán 3 éveXD:D

És eléggé partys csaj vagyok.. nem tudok itthon ülni a "4 fal között" ahogy írtad..:)

2010. júl. 25. 02:03
 37/47 bubuzéla ***** válasza:
Látom, azért vagy vasárnap hajnalban a gép előtt. :O De, ha annyira partys vagy ne csodálkozz, hogy ott nem a romantikus fiúkat fogod megtalálni, hanem a kő kóla típusokat. ;)
2010. júl. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 Mr. Joe válasza:

kislány erről csak annyit hogy alapba 1 "bukó" "szemét" rosszfiu vok ahogy mások mondanák "macsó" és állítólag "cuki édes szeretni való megértő" is legalább is a csajom ezt monda miután jobban megismert de mióta vele vok sokkal "jobb" ember vok. 1 csajt ha igazán szeret az ember akkor érte meg tud változni vagy a csaj elfogadja rasszfiúnak a srácot.

engem ha az utcán meglátsz akkor azt mondod hogy egy rosszfiú bűnözőnek látsz---- (175 cm kigyúrt farmernadrág deszkacipő fekete póló és bördzseki fekete sötét napszemüveg komor arc) amolyan gengszter rapper kinézet ienné tett az utca és a spanok de belüröl 1 kedves aranyos érzö ember vok amolyan picit romantikus lélek de nem az a "nyálas KÖ*CSÖG "



mit nevezünk romantikának? sokan el sem udták rólam képzelni hogy egy olyan ember vagyok aki a barátnőjéért mindent fel tudna adni a spanokat a bandát de az imidzsemet nem ő igy szeret. de 1 holdfényes tóparti séta 1 romantikus gyertyafényes vacsi. 1-1 ajándék alkalomra pl: mikor 1 hónaposak lettünk ilyenben nem számított a mani pedig nem vok gazdag hanem inkább csóró de neki mindent és nem használt ki (na én az olyan lányokat hiányolom aki nem csak kihasználja az embert)én nem panaszkodok kifogtam 1 jó csajt (de vannak mások is akik nem használják ki az embert csak kevés) is de neked olyan pasira van szükséged akihez odabújsz elvisz vacsizni biztonságba érzed magad mellete és kívülről berűröl romantikus


remélem megtalálod a neked való párt :)

2010. júl. 25. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 bubuzéla ***** válasza:
50%
Előző: Aki erős akaratú az nem változik meg. Ebből az látszik, hogy csak felvettél egy stílust, hogy majd az jólesz, aztán visszavettél a helyzetnek megfelelően. Erre mondaná egy nő, hogy nem vagy kemény, mégha gyúrsz is.
2010. júl. 25. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 Mr. Joe válasza:

az elözönek xd

tood a szerelem csodákra is képes nem toom hogy hogy vagy vele de nem a stílust vettem fel hanem az életstílus vett fel engem

2010. júl. 25. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!