Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újrakezdjem vagy továbblépjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újrakezdjem vagy továbblépjek?

Figyelt kérdés
Szinte gyerekek voltunk mikor összejöttünk, én 20, a barátnőm 17. Első szerelem mindkettőnknek. Aztán eltelt 10 csodás év, ill csak 9,5 mert az utolsó fél évben nagyon kihült a dolog, és problémáink is voltak, amit nem igazán tudtunk megoldani, bármennyire is szerettünk volna. Sajnos az élet engem balra, Őt jobbra vitte, aztán a végén Ő lépett és elköltözött, majd nemsokára már egy másik párkapcsolatban volt. Én (hogy túléljem) gyökerestől forgattam fel az életem, szinte csak a szemem színe maradt változatlan, berendezkedtem egy másfajta életre, amiben kezdtem jól érezni magam.. de 3 hónap után visszajött. Otthagyta a kapcsolatát, azt mondja hogy rájött, nem bír mással lenni és hogy neki én vagyok az igazi. Bennem viszont valami megváltozott ebben a 3 hónapban. Nem tudom mit tegyek, nem vagyok oda érte és nem is érzek iránta semmi különöset, viszont mégis rengeteget gondolok rá, és folyamatosan őrlődök hogy mit tegyek. Azt tanácsolták kezdjem újra, mit veszthetek, de így nagyon nehéz hogy közömbös számomra, ugyanakkor nem értem magam hogy miért gondolok rá állandóan, és most meg ettől szenvedek. Újrakezdjem úgy hogy közömbös és hideg vagyok jelenleg, és majd lesz valami, vagy továbblépjek és éljek azzal a tudattal hogy az első szerelmem még 10 év után is engem szeret, de én dobom?
2008. nov. 21. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:
meg mindig szereted ot a lelked mejen s gondolsz rea barmi aron vissza akarod kapni ot. fogadd vissza az eletedben mert o ha szeret es te is csak nem akarod kimondani neki. Amugy ez a valtozas is befolyasol teged ugy mint ot
2008. nov. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ezt a kihűlés-érzést csak a külön töltött időszak okozta, amit próbáltál átvészelni a magad módján. Még ha ketten is rontottátok el, csak bántott, hogy váltott, és talán lehet, tudatalatt így "védekezel" az ellen, hogy megint belészeress. Mindenképp megfontolandó, hogy elég rövid idő után visszament Hozzád! És azért úgy látszik, ha össze is vagy zavarodva, nem hagy hidegen a dolog. :)

De mi ez a másfajta élet, netán eszement nőzés, és annak kaptál rá az ízére? :S Hááát, ha azt sajnálod a kedvéért feladni, akkor bizony mélyebb önvizsgálatot kell tartanod.

Én azt javaslom, ne költözzetek össze újra mindjárt, randevúzgassatok, és az hátha visszahozza a varázst! (És ha jól tippeltem az életmódváltásodat, akkor a többieket hanyagolni kéne ebben az időszakban is...)

Csak akkor költözzetek újra össze, ha már minden oké - remélem, így lesz! De ha az derül ki, hogy már tényleg nem szereted, tiszetsségből, stb. - bármi, a szerelmen kívüli okból - NE menj bele!!!

Hypathia

2008. nov. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja igen, nekem közben senkim nem volt, és nem is igazán érdekel senki, jól elvagyok, eljárok szórakozni de még csak nem is csajozok .. jól elvagyok így is :)
2008. nov. 21. 00:59
 4/5 yuda ***** válasza:

volt már példa ere is,arra is-azt szokták mondani,hogy egy értelmes embert csak egyszer lehet átverni,ha többször,akkor ostoba.


-figyelj! ha te azután,hogy elhagyott egy másik férfiért-ezek szerint nem voltál elég jó neki-vissza tudod fogadni ellenérzés nélkül,akkor egyszer tedd meg,de ha tüske van benned-és hangsúlyozom jogosan-akkor felejtsd el-találsz jobbat!

2008. nov. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
de az is leeht hogy mivel fiatalon jöttetek össze és sokáig együtt voltatok, így te nem tudtad milyen lenne nélküle élni. kötödtél hozzá de már csak megszokás volt nem szerelem és hogy elment három honap alatt rájöttél hogy milyen nélküle, és nem volt rosz. de ha tényleg nem érzel semmit csak közömbös akkor tényleg már csak megzsokásbol voltatok együtt akkor edig nincs értelme ujra kezdeni. és mi lesz ha megint elmegy? én a helyedben egy kicsit egyedül lennék pár honapot és majd ráfogsz jönni magad hogy mi a legjobb neked.
2008. nov. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!