Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire hülyének néz? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire hülyének néz? Vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés

A barátommal 1 éve vagyunk együtt.Neki facebookon a kapcsolatunk elején a családi állapota nem volt látható.Aztán megjelöltem őt a páromként,visszaigazolta.Ez úgy is maradt kb 1 hétig,aztán szingli-re váltott.Rákérdeztem és azt mondta,hogy nem ért a facebook-hoz és nem tudja,mit csinálhatott,hogy így elszúrta.Azt mondtam,hogy oké,nem probléma,de majd megjelölöm megint és majd próbálja megcsinálni.Ez történt kb 3 hónapja és azóta is "szingli" van neki kinn.A legközelebbi veszekedésünkkor ezt fel is hoztam.Megkérdeztem tőle,hogy miért van neki "szingli" kapcsolatcímkeként,mikor kapcsolatban van,méghozzá velem.Az én profilomon "kapcsolatban" van és képeket is raktam fel.Neki mindenkiről van kép,csak rólunk nincs.

Azt válaszolta,hogy neki nem fontos a facebook,alighogy megnézi egy héten kétszer és amúgy is mindenki tudja,hogy járunk,akkor meg mit zavar engem.És nem szeretné,hogy mindenki tudja,hogy kapcsolatban van velem,mert akkor kap egy rakat levelet,amiben engem vagy minket kritizálnak stb.Most meg már azzal a verzióvál jött,hogy nem ő állította el a kapcsolat címkénket,hanem egy haverja.Mondtam neki,hogy akkor csak legyen neki kinn annyi,hogy "kapcsolatban".Nem kell megjelölnünk egymást,elég ennyi.Azt mondta,majd megpróbálja..de erre is kifogásokat talált,hogy írkálni fognak neki egy csomóan,hogy ki a barátnője meg mittomén.

De nem értem,hogy miért zavarja ez.Én büszke vagyok rá,azonnal felvállaltam,képet raktam fel:(.Nem vagyok csúnya sem,szóval nem értem az egészet.Miért nem lehet úgy,mint másoknak?Beszéltem vele,hogy nekem nagyon fontos lenni,fel is ajánlottam,hogy segítek neki beállítani,de folyton mondogatta,hogy nem kell,nem akarja.:(

Tudom,hogy a szeretete nem az interneten nyilvánul meg,de ha megkértem és normálisan elmondtam neki,hogy nekem ez mennyire fontos lenne,miért nem csinál semmit?Ennyire szégyell??


2010. júl. 24. 15:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
16:10-es bemondta a frankót. :D
2010. júl. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
16:19esnek mondom h anyád surolja az 5 éves kort jovan b+
2010. júl. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Legalább egy hazugság mellett tartana ki.
2010. júl. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
54%

Manapság sok viták vannak a közösségioldalokból( párkapcsolatban)

Hány éves a barátod??? basszus sok ész nem kell hozzá h beállítsd,csak olvasni kell.a másik,h ha egyedülállóra be tudja állítani akkor kapcsoltba is tudja tenni...Ennyi!

A párod,pár nyomorék véleménye miatt,nem rak ki téged,szerintem nem vállal fel téged vmi miatt.(pl.:más csaj miatt,ez a legfőbb ok)Ha a párodnak te vagy a legfontosabb és nem szégyel téged akko leszárná pár embernek a véleményét!!!Ha meg írnak neki,akkor meg válaszol,h ő dönti el kivel van.ennyi!

De szerintem keres más pasit:(az ien nem megbízzható,szerintem csajozzik a házad mögöt:(

Sajnálom:(Remélem találsz egy rendes pasit:)

2010. júl. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!