Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire hülyének néz? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire hülyének néz? Vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés

A barátommal 1 éve vagyunk együtt.Neki facebookon a kapcsolatunk elején a családi állapota nem volt látható.Aztán megjelöltem őt a páromként,visszaigazolta.Ez úgy is maradt kb 1 hétig,aztán szingli-re váltott.Rákérdeztem és azt mondta,hogy nem ért a facebook-hoz és nem tudja,mit csinálhatott,hogy így elszúrta.Azt mondtam,hogy oké,nem probléma,de majd megjelölöm megint és majd próbálja megcsinálni.Ez történt kb 3 hónapja és azóta is "szingli" van neki kinn.A legközelebbi veszekedésünkkor ezt fel is hoztam.Megkérdeztem tőle,hogy miért van neki "szingli" kapcsolatcímkeként,mikor kapcsolatban van,méghozzá velem.Az én profilomon "kapcsolatban" van és képeket is raktam fel.Neki mindenkiről van kép,csak rólunk nincs.

Azt válaszolta,hogy neki nem fontos a facebook,alighogy megnézi egy héten kétszer és amúgy is mindenki tudja,hogy járunk,akkor meg mit zavar engem.És nem szeretné,hogy mindenki tudja,hogy kapcsolatban van velem,mert akkor kap egy rakat levelet,amiben engem vagy minket kritizálnak stb.Most meg már azzal a verzióvál jött,hogy nem ő állította el a kapcsolat címkénket,hanem egy haverja.Mondtam neki,hogy akkor csak legyen neki kinn annyi,hogy "kapcsolatban".Nem kell megjelölnünk egymást,elég ennyi.Azt mondta,majd megpróbálja..de erre is kifogásokat talált,hogy írkálni fognak neki egy csomóan,hogy ki a barátnője meg mittomén.

De nem értem,hogy miért zavarja ez.Én büszke vagyok rá,azonnal felvállaltam,képet raktam fel:(.Nem vagyok csúnya sem,szóval nem értem az egészet.Miért nem lehet úgy,mint másoknak?Beszéltem vele,hogy nekem nagyon fontos lenni,fel is ajánlottam,hogy segítek neki beállítani,de folyton mondogatta,hogy nem kell,nem akarja.:(

Tudom,hogy a szeretete nem az interneten nyilvánul meg,de ha megkértem és normálisan elmondtam neki,hogy nekem ez mennyire fontos lenne,miért nem csinál semmit?Ennyire szégyell??


2010. júl. 24. 15:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

eggyértelmű... szerintem ezt nem kell túl cifrázni.


ritka hülye vagy.

2010. júl. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Fészbúk.
2010. júl. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

1. ójaj, facebook, ójaj, iwiw, nincs minden adat kint rólunk, para.

szerintem ez apróság.


2. ha már egyszer bejelölted, lehetne annyi esze (ha tényleg nem ért hozzá), hogy segítséget kér valakitől és visszaigazol.


"miért nem lehet úgy, mint másoknak?"

ti mind egyéniségek vagytok! *én nem* :D

2010. júl. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyének néz... De ez csak az én véleményem.
2010. júl. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Biztosan csetelget sutyiban más csajokkal.
2010. júl. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

azért mert csajozik.

énis így csináltam.

csak én bebuktam mert nemvolt ilyen naiv a csajom mint te.

gondolkozz!

2010. júl. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ő a normális, ő nem ilyen facebook, myvip, iwiw patkány.
2010. júl. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ha ennyire szégyell csináld teis ezt!! majd megtudja h milyen ha nem teccik neki és veszekedne vele mondd ezt a szemébe h : Te is ezt csináltad vlem ugye milyen rosszul esik-oszt csá.. am 1 kicsit furi h a facebook miatt feszekedtek 17L
2010. júl. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
nyilvánvaló, hogy ennyire hülyének néz. ócska kifogásokkal jön és még azokat is váltogatja. (én olyat még nem láttam, hogy valakihez zsákszámra érkeznek a felháborodott levelek, hogy miért azzal "jár", akivel. ez az illető magánügye, a haverok általában mélyen hallgatnak, ha a lány nem szimpi, illetve vegzálják élőszóban, de tuti nem a facebookon írogatnak panaszos leveleket. szal ne vedd be ezt a mesét. szerintem is csajozik, a profil oldalára látogató lányok miatt "szingli". vagy legalábbis nem vállal fel, hogy ha majd találkozik egy másik csajjal, ez ne legyen akadály.
2010. júl. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

16:09 válaszolónak mondanám hogy gyerekes vagy az értelmi szinted nem hogy 17 alatt van jóval de az 5évesekét súrolja...


17/F

2010. júl. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!