Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik miért csak (mindig)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért csak (mindig) igérgetni tudnak, de betartani nem?

Figyelt kérdés
Nem akarok általánositani! Nem értem, hogy egy pasi párkapcsolatban MAGÁTÓL miért igér olyat amit nem tart be és ami nem kerül pénzbe?! Pl-ul elmenni valahová, vagy mondja, hogy meglep mondjuk msn-en egy olyan személyes üzenettel ami nekem szól, vagy hasonló dolgok. Amit magától kitalál, megigéri, és utána nem tesz érte semmit. Engem ez nagyon dűhit.
2010. júl. 24. 14:13
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
de ez undoritó. :( minden egyes alkalommal csalodok.
2010. júl. 24. 15:27
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát, én 31 éves vagyok, volt jópár pasim, de ígérgetőssel még nem találkoztam. vagy nem ígértek semmit, általában ez volt, vagy ha mégis, akkor azért betartották... szóval van ellenpélda is.
2010. júl. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az én pasim is állandóan ígérget és soha nem tartja be őket.Pl. ilyeneket,hogy majd elmegyünk Balcsira együtt vagy több időt lesz velem ezentúl,nem fog késni a találkozóinkról stb.Egyszer már majdnem a kapcsolatunk rovására ment ez az egész.Engem is nagyon dühít.:(
2010. júl. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

rossz emberekkel találkoztál. ígérgetni bárki tud. ha már valaki ígérget az régen rossz, szerintem. amúgy ez részben a nők hibája, mert elvárják. egy nő mindig azt fogja választani aki többet ígér, olyan ez mint a választás.

kétféle ember van: aki többet akar mutatni mint aki, és aki nem. talán válassz olyat aki a második kategóriába tartozik.

f

2010. júl. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ja

Nem ígérem h többet írok a ja-nál, szóval:

Ja

2010. júl. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Sztem aki ígérget, az nem szeret igazán, és repülhet!
2011. szept. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!