Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik miért csak (mindig)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért csak (mindig) igérgetni tudnak, de betartani nem?

Figyelt kérdés
Nem akarok általánositani! Nem értem, hogy egy pasi párkapcsolatban MAGÁTÓL miért igér olyat amit nem tart be és ami nem kerül pénzbe?! Pl-ul elmenni valahová, vagy mondja, hogy meglep mondjuk msn-en egy olyan személyes üzenettel ami nekem szól, vagy hasonló dolgok. Amit magától kitalál, megigéri, és utána nem tesz érte semmit. Engem ez nagyon dűhit.
2010. júl. 24. 14:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Ne általánosíts!
2010. júl. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

nekem a csajokról ez a véleményem.

felelőtlenül igérgetnek.

hazudoznak.

nemtalálok nemilyet..

2010. júl. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
segfej vagy. a lányok is ugyan ezek csak téged az nem érint.
2010. júl. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
18%
inkább szopd csak a f*szt, arra vagy csak jó.
2010. júl. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

És a csajok??

Te válaszolj erre...

Nem tudsz?

Nalátod... akkor meg miért kérdezel ilyen hülyeségeket mástól? -.-"

És semmiképp se általánosíts, mert herótom van az ilyenektől, már...

És azt ne mondjad nekem, h - "meglep mondjuk msn-en egy olyan személyes üzenettel ami nekem szól" - egy ilyet nem tud vki megtenni...-.-"

2010. júl. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

nem mindenki ilyen. De az ezelötti komoly kapcsolatomban az expárom egyfolytában ezt csinálta! De mindennel! Megígérte, hogy eljön, én órákon keresztül figyeltem az erkélyröl, mikor jön, hát nem jött, és ezt vagy 50x megcsinálta velem. Egy hívást nem tudott elengedni, írni sem tudott volna neten keresztül, hogy ne várjam stb. Beígért utazásokat, közös programokat... És ez ment az utolsó 1,5 évben! Aztán pont ezért szakítottam vele, mert nem tudta ezt abbahagyni. Az "i"-re a pontot az tette fel, mikor a 3 év alatt egy alkalommal sem volt képes a szilvesztert együtt tölteni velem, nekem okos pincsikutyaként otthon kellett lennem amíg ö szórakozik. Ekkor mondtam, hogy ezt már nem nyelem le... Rá 2 hétre dobtam is.

Vannak ilyen típusok inkább úgy fogalmaznék.

2010. júl. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen rosszul fogalmaztam. Sértegetni senkit nem akartam. Én is hasonló esetben vagyok és egyszerűen torkig vagyok ezzel. De nem értem, h ha előre tudja, h nem fogja betartani akkor mi a fenének mondja?! :@ annyira bosszant :(
2010. júl. 24. 15:11
 8/16 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt kérdezem én is, kérdező! :D Az én barátom is sokszor ígérget fűt fát, de aztán sehol semmi. Mégcsak fel sem hív. :S Miatta csináltam pedig többtízezres telefonszámlát, mert én felhívtam. Ennyit a háláról...-.-
2010. júl. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%
Azért mert a nőknek hazudnunk kell, ha el akarunk érni valamit és szép szóval nem megy. Ez van.
2010. júl. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

ilyenek az emberek!

nincs mit tenni.

van aki rendesebb, van aki szemetebb.

de a legtöbb ember felelőtlenül igérget. nemis gondol arra hogy mennyire megbánt ezzel másokat.

2010. júl. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!