Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfi, aki 23-25 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi, aki 23-25 évesen köt házasságot, az képes lehet betartani az oltár előtt tett ígéretét?

Figyelt kérdés
Vagy még hajtja a kíváncsiság,netán az,hogy "túl fiatal vagyok még ehhez,mekkora hülyeséget csináltam"?
2009. aug. 6. 17:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez attól függ mennyire szereted a feleségül venni kívánt hölgyet,én okultam a haverok eseteiből,29 vagyok és nem kívánok még pár évig megnősülni..
2009. aug. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt embere válogatja, attól függ. Egy biztos nem a nősülés időpontjától függ ismerek több olyat, aki fiatalabban házasodott és addig betartotta 50 felett vannak, s olyat is aki 30 felett és egy évig sem volt képes betartani. 28/F
2009. aug. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én korainak érezném de nem azért, tudok hűséges lenni. De amúgy is ez kevés információ. A hölgy mennyi idős?
2009. aug. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A hölgy 3 évvel idősebb.
2009. aug. 6. 17:31
 5/12 anonim ***** válasza:
anyukam 24 volt, apukap 27. és még mindig egyutt vannak, 24 éve. a nagytatam meg 20 évesen vette el a nagyimat.
2009. aug. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
anyu és apu több mint 18 éwe együtt wannak anyu 20 wolt apu 22.. azóta se wolt semmi affér, szeretik egymást... és mindenki dicséri őket pl: h apu majdnem 40-en és 18 éwes lánya wan én :)
2009. aug. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
anyum és apum is 18 volt mikor összeházasodtak!és 35 éve vannak együtt!:)
2009. aug. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

mostanság nagyon gyerekesek és lazák a pasik, kissé erkölcstelenek. Komolytalanok.

Persze van aki 20 évesen komoly felnőtt felelősségteljes férfi, és van aki 40 évesen is fütyiagyú gyerek.

2009. aug. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen,sokan voltak így régebben,hogy nagyon fiatalon házasodtak.De az más volt,sajnos most már nem ugyanolyan semmi sem.Tehát,azt kérdezném inkább,hogy manapság vajon lehetséges-e az,amit a kérdésemben leírtam.
2009. aug. 6. 22:15
 10/12 anonim ***** válasza:
Háát... én 25 voltam, feleségem 18, de nem merem azt mondani h teljesen biztos vagyok a döntésemben... Igaz, elég gyorsan jutottunk odáig. Eddig semmi kikacsintás nem történt (legalábbis amit tudok...) de hogy valóban jó döntést hoztam e az kb 5-6 év múlva lesz világos számomra. Sajnos ez elég bizonytalan, főleg ha a feleség még fiatalabb... Amúgy viszont teljesen normális ha a nő 30 alatt akar először szülni, úgy egészséges, ahhoz pedig normális társadalmi alap a család (=házasság) amihez kb 1-2 év működő kapcsolat szokott lenni az előzmény... szóval 25 már normál... Am nem az életkor a kérdés, hanem h a férfi megteremtette e már a családalapításhoz szükséges minimumot, megélhetés, fedél a fej fölé, létbiztonság... ilyesmi...
2009. aug. 7. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!