Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon elhihetem, hogy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon elhihetem, hogy tényleg elvesz? Vagy a férfiak ezt szokták igérgetni?

Figyelt kérdés
Ha sokat vagyunk együtt idegesit!
2008. szept. 16. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem írtad le, hogy mióta vagytok együtt:( Ha még csak pár hete, hónapja, akkor általában csak mondják, hiszen tudják, hogy a lányok szeretik hallani. És csak ígérgetésnek szánják. Ha régóta együtt vagytok akkor lehet komolyan gondolja!
2008. szept. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha idegesít, amikor sokat vagytok együtt, miért akarod, hogy elvegyen?
2008. szept. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nem is értem,hogy miért ennyire fontos neked,hogy elvesz -e vagy sem!A házasság nem arrol szól,hogy gyűrű az ujjadra, elmentek a Templomba stb.!!!Elvileg egy életre szól!!!Ha már most idegesít egy idő után a párod mi lesz később?????
2008. szept. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha sokat vagytok egyutt, es idegesit, akkor ha megkeri a kezed, akkor is mondj nemet :) oregkorotokra gyilkolni fogjatok egymast, ha mar most idegesit :D


amugy szamit? az en parom 10 ev utan vett felesegul, ugy, hogy szinte az elso napoktol egyutt eltunk, es fel ev utan eljegyzett.. sosem sirtam neki, hogy vegyen el, vagy ilyesmi, de azt elmondhatom, hogy semmi differencia nincs, csak egy gyuru az ujjamon.

2008. szept. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2 éve vagyunk együtt és az 1évfordulonkon kérte meg a kezem.:)
2008. szept. 16. 13:33
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2008. szept. 16. 13:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát... nálunk az a szokás, ha valakinek megkérik a kezét azt el is kell venni. Persze nincs meghatározva, hogy mennyi idő múlva, de szerintem az egy év az sok. Nekem valentinnapon kérték meg a kezem és augusztusban házasodtunk.
2008. szept. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ígérget csak!!!!
2008. szept. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!