Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a különbség a táv- és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a táv- és a rendes kapcsolatok között? Milyen lépcsőfokokat érdemes betartani?

Figyelt kérdés

Eddig csak 2 távkapcsolatom volt, amik kicsit elhamarkodottak voltak. A köztünk lévő távolság miatt túl hamar megtörtént az együtt alvás is. Túl gyorsan mélyültek el az érzelmeim. Nem volt klasszikus értelemben vett randizás sem. Néhány tali csak és már együtt is voltunk. Őszintén szólva meg is égettem magam, mivel a fiúk részéről csak fellángolás volt (ami utóbb derült ki), míg én totál beléjük szerettem. Persze ők dobtak...Kicsit félek...A csalódások miatt is. Most viszont van a láthatáron egy helybeli fiú, akivel szinte naponta talizunk, rengeteget sétálunk, bringázunk. Nem merek tovább lépni, mert félek, hogy megint rosszul sül el, mert és sajna a "gyorsan beleszeretek" típus vagyok. Tudom, hogy az 1. csók után már nem lenne megállás és a gázra lépnék. Viszont a fiúk ettől menekülni kezdenek, mert megijednek, hogy komolyan gondolom a kapcsolatot. Én meg képtelen vagyok visszafogni magam. Soha nem kaptam igaz szeretetet (a családomtól sem), épp ezért nagyon nagy szükségem lenne rá, hogy végre viszonzásra találjanak az érzelmeim. Az én szívem meg túl hatalmas...


Hogyan lehet sikeresen kezelni egy rendes kapcsolatot ezek után? Milyen lépcsőfokokat érdemes betartani?


2009. ápr. 6. 14:06
 1/1 anonim ***** válasza:
A távkapcsnál sem törvényszerű, hogy egyből a másik karjaiban kell kikötni. Az egyik haveromnak van most egy bnője,már fél éve, de csókon kívűl semmi sem történt még közöttük. Havonta 1szer-2szer találkoznak, egyébként teló meg msn. Mégis akkora nagy a szerelem, hogy hajjaj... A srác hercegnőnek nevezi a csajt folyton- leányzó 15 éves, srác 24.És akármeddig tudna rá várni; hiába megyünk együtt bulizni, Ő csak diskurálni jön, rá se les a jó macákra, akárhogy is riszálnak azok neki.Szóval a távkapcs is lehet tartalmas,hosszútávú, csak nem kell azonnal kinyilvánítani a rajongásod.Ha tartózkodónak,picit elérhetetlennek tűnsz-olyannak aki ad is és mégse- azzal tudod elmélyíteni a fellángolást.De ez nem távkapcsira is éppúgy érvényes.
2009. ápr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!