Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti is éreztetek már így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti is éreztetek már így?

Figyelt kérdés
Van egy tök helyes srác, akivel hetek óta találkozgatunk. De már egyszerre össze akar velem jönni, már ajándékokat vesz, állandóan el akar vinni ide-oda, minden nap felhív 2-3x... nekem ez már túl sok! Ma már összevesztem vele, hogy miért nem tud egy kicsit rosszfiúsabb lenni. :( Nem veszi észre, hogy nem szeretem, ha valami az ölembehullik, semmi kihívást nem jelent számomra. Minden egyes szavamra egyszerre ugrik. Ez nekem így nem megy, ki nem állhatom, ha egy pasi ilyen. Megszoktam, hogy az életben mindenért meg kell harcolnom, és a szerelemben sem vagyok másképp ezzel. Ti is éreztetek már így? Hogy jobb lenne, ha egy pasi több kihívást jelentene? Nem kell alkoholista hímr*ngyónak lenni, de azért így megfojtania sem az udvarlással!
2010. júl. 23. 23:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és érdekes, más lányokkal nem ilyen. A hetekben több csajról is hallottam, aki bepróbálkozott nála, de mindenkit bunkó módon leráz és pont ezért mindenki odavan érte. Csak mellettem ilyen papucs. :S Bár ne lenne...
2010. júl. 23. 23:35
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

iigen már éreztem így.volt egy barátom akivel "jártunk" még 3/4 éve (éretlen kölyök voltam:D )

de folyton belefolytott a puszikba,nyafogott(fiú létére) h adjak neki puszit.de 5percenként..lépni sem tudtam tőle..és egyfolytában tapizni akart-_-

nagyon megelégeltem:S

2010. júl. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ő nem ennyire nyálas, de azért elég durva nekem így is. Hogy felajánlja,h ogy találkozzunk, egész este velem van, utána meg még hívogat meg írogat, ááá. Nem lenne baj, ha kicsit elérhetetlenebb lenne, legalább így az elején.
2010. júl. 23. 23:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Atyaúristen...hihetetlen hogy egyesek mennyire kielégületlenek lelkileg (az utolsó hozzászólóra gondolok). Attól, hogy Te nem kaptál elég szeretetet, és nem fogadnak el, nincs jogod ahhoz, hogy ilyen minősíthetetlen hangon beszélj a másikkal. Aki így szól a másik emberhez, az egy lelketlen állat. Semmi sikered nem lehetett az életben. Kicsit szeretni kéne és akkor Te is szeretve leszel, na mindegy.

Kedves Kérdező! Egyértelmű, hogy ez a srác beléd van zúgva..és nem tud magának parancsolni. Sajna azt sem veszi észre, hogy nagyon terhes ez már a neked. Bár meg kell mondjam én most szívesen cserélnék veled. Most ismerkedek egy fiúval, ő pont illik a Te idealizál leírásodra....Pár naponta keres, és nekem rosszul esik, hogy nem látom rajta, hogy szeretne velem lenni...De gondolod, hogy sok csak van így, hogy hagy legyen már a pasi kicsit elérhetetlen? És esetleg ő is ilyen akar lenni? Pedig nekem fontos lenne, hogy rendszeresen keressen...És ne ilyen tág időközönként. Na jól van, ez a kérdés a tiéd, tudom:D

Szóval szerintem látnia kéne rajtad, hogy neked ez sok. De ha nem veszi magát észre, mondanod kéne neki, hogy állítson kicsit magán, mert ezzel csak az ellenkezőjét éri el a szándékának...Mondd neki nyomatékosan, hogy neked még nincsenek érzelmeid felé. Majdcsak leáll.

2010. júl. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*sok csaj van így
2010. júl. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi! :) Egyébként igazad van, aki olyanokat írogatott, valami beteg ember lehet.

Mondtam neki, hogy lehetne kicsit rosszfiúsabb, erre azt mondta, hogy nem lesz bunkó velem. Szerintem nem érti a dolog lényegét. :S Pedig tényleg, más csajokat simán leráz, csomóan odavannak érte, pont ezért, mert jó pasi és elérhetetlen nekik. Nekem meg csak így megadja magát... holott alig ismer még.

2010. júl. 24. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!