Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudnak megbeszélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudnak megbeszélni egymásközt semmit a párok?

Figyelt kérdés

Tele van az oldal olyan kérdésekkel amikre legszívesebben csak annyit írnék h beszéljék meg a párjukkal.De erre manapság senki nem képes?!

Mondjuk mi akkor kivételek vagyunk.Én a párommal több mint 2 éve vagyok együtt.Mindent elmondok neki, szerintem ő is nekem minden lényegeset.Ha valami nem tetszik akkor az az első h megbeszéljük.Itt olvasgatom h h lehet rávenni más pózra, meg vajon miért csinálja, meg miért úgy csinálta....

Ha mi akarunk vmit akkor közöljük a másikkal.Még szex közben is "beszélünk" arról h na és most milyen pózban...stb.

Nem értem miért nem működnek ilyen jól a többiek kapcsolata a párjukkal.Vagy ez a miénk nem normális/ideális?(mert én tökéletesnek érzem)

17/L


2010. júl. 23. 22:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Mert nem igazi párkapcsolat az, amit művelnek. Sokak szerint az egész a teljesítményre megy, mint a sport, legyen tapasztalt, legyen ilyen, legyen olyan... Mintha valami nagy megfeleléskényszer lenne a társadalmon, bebújnak egy sablonba, hogy megfeleljenek a másik sablonba bújt embernek... A hülyébbje nem is tudja, hogy a másik is ugyanúgy megjátssza magát, mint ő. Az őszinteséget meg lúzerségnek, gyengeségnek tartják. Pedig ki tudja, ha felszabadultan tudnák élni azt, amik ők valójában, lehet találnának hozzájukillő embert, és holtiglan együtt lehetnek boldogan... Ja, nem, azt sem szabad, hiszen csak a csúnya ronda emberek a hűségesek, mindenkinek mindig csak dugnia kell minél többmindenkivel...

Ja, és mégvalami... akik nem mernek úgymond önmaguk lenni, azok valószínűleg azért nem, mert tudják, hogy ha azok lennének, senkinek nem kellenének, mert belül olyan igazi aljanépség.

2010. júl. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Beviz Elek ***** válasza:
Nem hinném. Akkor is megunjátok egymás egy idő után
2010. júl. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Hát másfél évet kellett rám várnia a szexig.Ezt lehet h annyival később unja meg.Heti 1szer szexelünk úgy átlagban és nem vagyunk túl sokat együtt.Úgy 3 naponta 4 órát.MEg ha suli van akkor ott.
2010. júl. 23. 22:34
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Tudod sokan összetévesztik a "komoly" kapcsolatot a "komoly" kapcsolattól. Az én szavaimmal élve teljesen máshogy van lefestve egy komolynak nevezett kapcsolat. Gondold el ha nem lenne szex mától fogva egy "komoly" kapcsolat közt sem akkor együtt maradnának? Meddig? Előbb utóbb kiborulna a buli. Szóval én merem állítani hogy 1 éves kapcsolatot mások komolynak neveznek és van szex bőven benne. Persze. Szerintem meg a komoly kapcsolat ott kezdődik hogy szellemi-lelki-testi ez a 3 az egyben nescafé!


Mások még ott tartanak hogy meg se tudják beszélni mi a baj és ide jönnek fel nyávogni mi a baj a párjukkal. Nah vajon mi? Talán az hogy észre se veszik érdekből vannak együtt más kívülről azt hiszi hogy mind a 3 érv amit felsoroltam megvan köztük. Lószart. Csak a testi kapcsolat vagyis csak a szex miatt. Komoly kapcsolat ott kezdődik h komoly tervek, haverok és a családi fészkem csak a 2.3. sorrend szerint pedig 1. a párom! Összeköltözni. Együtt élni. De ilyet alig ha látsz 20 év kor alatt. Ugye? Erről van szó.


Nekem sincs és szinte biztosra tudom ilyen kapcsolatom egyenlőre nem hiszem hogy lesz, még nem volt.


20/F

2010. júl. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Én nagyon ilyen vagyok és azt hiszem h megtaláltam az igazit de néha azért nálunk sincs összhang.Pl én többet szeretnék vele lenni.Ő meg nem.De attól még mind2en engedünk egy kicsit és megvan a testi lelki szelleni összhang:)És én biztosan állítom h nekem ő az első!Meg neki is én.Mondjuk egyik haverját láttuk múltkor 1 csajjal, és mondtam h nem is tudtam h van csaja annak a gyereknek, és akkor mondta h azért nincs neki soha, mert neki az első a foci aztán a többi.És h ez egy kivételes eset h van neki.Hát ilyenek is vannak.....:S
2010. júl. 23. 23:04
 16/19 anonim ***** válasza:

Egyet értek a kérdezővel,bennem is hasonló gondolatok támadnak 1-1 ilyen kérdést látva. Én 3 éve vagyok a párommal és mi is mindent meg tudunk beszélni,ha bajunk van,egyből megmondjuk a másiknak,a szexre meg különösen nagyon odafigyelünk,hogy mindig mindkettőnknek jó legyen.Én sem értem erre mások miért nem képesek,valószínű a komolytalan gyerekes kapcsolat az oka az iylen szégyenlősségnek. Pedig szerintem ezen áll vagy bukik egy kapcsolat,hogy mennyire jó a kommunikáció.

18/L

2010. júl. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Mert a jól működő párkapcsolat egy jól felépített színjáték, ahol nem tudnak mindent egymásról és nem teregetik ki egymásnak a lapjaikat. :) Nyilván itt próbálnak választ találni párjuk aktuális lépésére.


A rossz párkapcsolatban pedig nem mernek kommunikálni, mert félnek hogy bármiféle apró hibával összeomolhat az egész. (igaz is).

Ők is itt keresnek megoldást.

2010. júl. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Miért nem tudnak megbeszélni egymásközt semmit a párok?"


Mert félnek, hogy a kapcsolat nem bírná ki, ha kényes témák kerülnének elő.


"De erre manapság senki nem képes?!"


Miért, mikor voltak intimebbek a párkapcsolatok? Sose fogom megérteni, honnan ez az előítélet, hogy régen minden szép és jó volt.


"Ha mi akarunk vmit akkor közöljük a másikkal.Még szex közben is "beszélünk" arról h na és most milyen pózban...stb."


Ez az egészséges hozzáállás. Az egészséges gondolkodás és egészséges személyközi viszonyok csak nagyon kevés embernek adatnak meg.


"Nem értem miért nem működnek ilyen jól a többiek kapcsolata a párjukkal."


Úgy képzeld el ezt, mint a pénzt. Az emberek nagy része épp hogy kijön a pénzéből. Kevesen nyomorognak, és kevés gazdag ember van. Pszichológiai értelemben ugyanez a helyzet. Az emberek kis része elmebeteg, depressziós stb. Nagy részük átlagos: nem betegek orvosi értelemben, de egész életükben nemlétező problémákon agyalnak, nem mernek másokkal kapcsolatba lépni, félnek az élettől, emésztik magukat stb. Végül, van az emberek kis része, aki lelki értelemben "gazdag", azok az emberek, akik úgy látják, hogy az élet tök logikus és egyenes dolog, azt mondják, amit gondolnak, azt csinálják, amit akarnak, állandó problémázgatás vagy rettegés vagy gyűlölködés vagy szégyenkezés helyett egyszerűen élnek és jól vannak és kész.

2010. júl. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Van benne valami:)
2010. júl. 25. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!