Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudnak megbeszélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudnak megbeszélni egymásközt semmit a párok?

Figyelt kérdés

Tele van az oldal olyan kérdésekkel amikre legszívesebben csak annyit írnék h beszéljék meg a párjukkal.De erre manapság senki nem képes?!

Mondjuk mi akkor kivételek vagyunk.Én a párommal több mint 2 éve vagyok együtt.Mindent elmondok neki, szerintem ő is nekem minden lényegeset.Ha valami nem tetszik akkor az az első h megbeszéljük.Itt olvasgatom h h lehet rávenni más pózra, meg vajon miért csinálja, meg miért úgy csinálta....

Ha mi akarunk vmit akkor közöljük a másikkal.Még szex közben is "beszélünk" arról h na és most milyen pózban...stb.

Nem értem miért nem működnek ilyen jól a többiek kapcsolata a párjukkal.Vagy ez a miénk nem normális/ideális?(mert én tökéletesnek érzem)

17/L


2010. júl. 23. 22:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mert az emberek vagy hülyék vagy nem szerelmesek a párjukba. Esetleg mindkettő
2010. júl. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ezt én is hasonlóan gondolom.De akkor meg minek vannak együtt?Csak a szexért?Mert azt nem hinném...
2010. júl. 23. 22:20
 3/19 anonim ***** válasza:
Én sem értem pár emberről, hogy minek vannak együtt..szinte csak szexből mg veszekedésből áll a kapcsolatuk..annak mi értelme?
2010. júl. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Hülyék az emberek vagy nem ismerik az őszinteséget.
2010. júl. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Beviz Elek ***** válasza:
Há' mer' seggek. A volt barátnőm 1 hét után tudta, hogy mi a kedvenc pózom. Nem is kellett kérni, hogy pucsítson... Eddig soha nem volt ilyen megbeszélős problémám. Akkor sem ha nem szerettük egymást... Mindig mindent megbeszéltünk és nem voltak ilyenek :D
2010. júl. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Én is úgy látom, mint te, teljesen.


Szerintem csak simán hülyék :D

Pont ezért éretlenek egy kapcsolatra sokan! Mert nem tudják megbeszélni a dolgokat.


16/F

2010. júl. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
mert nincs önbizalmuk, önismeretük, mert fiatalok. Akik csonka-családban nőnek fel, vagy veszekednek a szüleik, azok nem látják a mintát, hogy hogyan lehet kultúráltan megbeszélni a dolgokat. lehet lepontozni...
2010. júl. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts:D
2010. júl. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Ok bocsi az általánosításért csak körülöttem is tele van ilyenekkel az élet meg itt is olyan kérdések vannak többségben...:(


Akkor a mi kapcsolatunk annyira stabil ilyen téren h elképzelhető h ő lesz a férjem és még 70 éves korunkban is együtt leszünk?(szerintetek! mert hát szerintem igen de most a ti véleményetekre lennék kiváncsi)

2010. júl. 23. 22:30
 10/19 anonim ***** válasza:

Akkor én képviselem a tábort, aki nem tud mindent megbeszélni a párjával :))

többször észrevettem már hogy én kb midnenkivel teljesen jol elbeszélgetek, kivéve a párommal. vele nehezebb mindig összekapunk a témákon. érdekes: ha szakítunk rögtön tökjol elbezsélgetünk :D hát nem tudom, sz*rok vagyunk.

2010. júl. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!