Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nős férfiak, ha konzervatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nős férfiak, ha konzervatív a feleségük a szexben, miért csalják meg? Miért nem lehet megbeszélni, hogy mit szeretnének?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 17:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért, mert a konzervatív nő nem enged.
2011. ápr. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Moszuke ***** válasza:
61%
a konzervatív nő uncsi lehet:S minek vesz el egy "ilyet" egy férfiállat?
2011. ápr. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
17%
mert a férfiak férfiak...
2011. ápr. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
tökre örülnék egy konzervativ nőnek.
2011. ápr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Lehet hogy csak a nők nem merik felvállalni a vágyaikat az ágyban? de azért van a szánk hogy megmondjuk hogy mi jó és mi nem. Ugyanez érvényes a férfiakra is. Vagy ha a férj tudta hogy ilyen nőt vett el, akkor tudjon rá. Vagy csak nekem lenne ilyen egyserű?!
2011. ápr. 25. 17:34
 6/18 anonim ***** válasza:

Attól függ mit jelent nálad a konzervatív.

Szóval leírnád mire gondolsz?

2011. ápr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ilyenekre gondolok, orális szex hiánya, misszionárius pózon kívűl semmi, hát igazából nem is tudom, én nem vagyok konzervatív, de vannak ismerőseim akik azok. De bővebben nem fejtették ki ők sem.
2011. ápr. 25. 17:40
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Igazából jól elmondtad. Én voltam az első válaszoló, de az ilyet reflexből kerülném. Gondoltam hogy leírom ezt is még az elsőbe, de valamiért kimaradt. Szóval esélyt se adnék arra, hogy megcsaljam, mert nem jönnék vele össze.

Ha meg a nő hirtelen változik meg, az viszont megéri egy elbeszélgetést. Azoknál, akiknél ez a helyzet valószínűleg próbálták már megbeszélni, csak nem sült el jól a dolog. De akkor már legalább szakítana, vagy válna...

2011. ápr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Van olyan nő, aki évek után sem mondja el, hogy mit szeretne az ágyban. Azt hiszi, hogy ez így jó. Viszont a férfi így nem tudja minden vágyát kielégíteni. Ezért a férfinak nincs sikerélménye.
2011. ápr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 fabijoe válasza:

Ugyanazért, mint akkor, ha nem konzervatív a feleségük a szexben: rendkívül sok oka lehet mind a férfi, mind a felesége oldaláról, mind pedig annak az oldaláról, akivel megcsalják. A megcsalás maga is rendkívül sokféle lehet.

Hogy csak egy-két példát mondjak: egy új szerelem, a "változatosság" keresése, a szükségletek és igények megváltozása, az "elhidegülés", és még sok minden.

A "konzervativizmus" csak egyfajta dolog, ami csak felületi ürügy lehet, vagy még az sem, az okok többnyire egészen máshol vannak.

2011. ápr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!