Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nős férfiak, ha konzervatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nős férfiak, ha konzervatív a feleségük a szexben, miért csalják meg? Miért nem lehet megbeszélni, hogy mit szeretnének?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 17:15
1 2
 11/18 -Pimpike- ***** válasza:
Régebben én is konzervatív nő voltam de szerencsére "kinevelt" a férjem.17 évvel ezelőtt jöttünk össze az orális szex gondolatától is rosszul voltam akkoriban, 4 évvel később az esküvő után már megtettem "kis" alkohollal, majd eltelt 10 év mire alkohol nélkül is végre élvezem.Mindehhez rengeteg idő és beszélgetés kellett.A nevelésemből kifolyólag lettem ilyen, 5 évesen kezdtem simogatni a testem amit a nagyszüleim bűnnek tartottak és tiltották és ez mélyen belém ivódott, sajnos.
2011. ápr. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Somebody123 válasza:

...az, hogy mi illetve ki a konzervatív, egyéni megítélés kérdése, de(!), mielőtt összekötnétek a sorsotokat, tartsatok próbát (próbaházasságot) - lehet, hogy nem csak a szexben lesz konzervatív...!

2011. ápr. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Egy ilyesfajta konzervatív nővel az együttlét meglehetősen unalmas tud lenni más a harmadik alkalom után is.


Eleve próbatétel egy embernek évtizedeken keresztül kizárólag egyazon partnerrel lenni,hát még ha nagy öröm sincs benne.


Akit életében már legalább egyszer lecirmantottak úgy rendesen, az mindig vágyni fog rá és ha otthon nem kapja meg, megkeresi a lehetőséget, hogy mégis megkapja.


Az ilyen jellegű "konzervatív" nőket illik idejében felismerni és inkább megkeresni azt a társat, akivel megvan az esélye, hogy tartós egyetértés születik MINDEN téren. Vagy ha nem is minden téren, ebben a kérdésben mindenképp, hiszen ez mindennek az alapja.


Ezek a bemerevedett "konzervatív" nők meg majd jók lesznek azoknak, akiknek nincs igényük másra vagy elriasztó példának.

2011. ápr. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Elsa ***** válasza:

[link]

-

Itt van egypár házassággal kapcsolatos, használható gondolat.

2011. máj. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Egy konzervatív nő kész katasztrófa. Sajnos ez a családi nevelés hatása, főleg a bigott katolikus családoknál, ahol a sexről beszélni, de csak csak rágondolni is bűn. Én sajnos kifogtam egyet, aki sexet csak annyiba tartja, hogy időnként szét rakja a lábát, s várja a csodát, de semmit nem lehet vele ebben a témában megbeszélni. Ebből következően jött az elhidegülés, s új társ után néztem akivel mindent meg lehet beszélni, s nyíltan elmondani, hogy most ki mit szeretne jobban, s következő alkalommal szintén. Ez így volna rendjén, mert alapvetően a házasságot a kiegyensúlyozott sex tartja össze, ahol nincs fejfájásra hívatkozás, mert mind a két fél várja, hogy együtt lehessenek. Ha ez nincs meg akkor jön a partner keresés.
2011. máj. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 vaszily katalin ***** válasza:
MERT 53-65 KÖRÜLI SZÜLETÉSÜEK.NEM ELÉG NYITOTAK.
2011. máj. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Feleségül veszi, mert nagy dolog a szerelem, meg mivel a konzervatív nők nem dugnak házasság előtt, zsákbamacska az egész az ifjú férj azt reméli jó lesz. És jó is addig, amíg szerelmes.

De a szerelem nem tart túl sokáig....

A többit leírták korábban.

2011. máj. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
örülök én nem vagyok konzervativ,fapina:)))
2012. szept. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!