Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után lehet megbeszé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után lehet megbeszélni a szakítás okát a másikkal, ha nem adott rá konkrét választ?

Figyelt kérdés

Mennyit kell,hogy várjak erre a lehetőségre (nem visszasírni akarom magam),hogy ne érezze tehernek?


Gondolom adjak neki időt.Hiszen lehet,hogy ő is most kezd csak tisztán látni, mi volt a kiváltó oka annak,hogy eltávolodtunk egymástól.


2011. máj. 21. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
miért, mennyi ideje mentetek szét? szerintem nyugodtan megkeresheted, hogy megkérdezd a miértjét a szakításnak, ha már nem adott ott és akkor konkrét választ.
2011. máj. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha Te írtad ki az előző hasonló kérdést is: akkor kérdezz rá, amikor úgy érzed. Én inkább azt mondanám, hogy most, vagy maximum egy hónap múlva.


De ha tényleg fontos voltál neki, és kivételesen képes lesz normálisan kommunikálni, akkor bármikor válaszolhat neked, ha tudatod vele, hogy ez neked fontos.


Ezt, hogy "ne érezze tehernek", sürgősen felejtsd el. Ha a volt barátod ennyire nem a szavak, és a kommunikáció embere, bármikor tehernek érezheti. Egyébként meg ne érdekeljen, hogy "terhes-e neki". Te választ akarsz kapni, ez a lényeg.

2011. máj. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Személyes találkozó ilyenkor a jobb,vagy csak egy e-mail?

az e-mailbe kérjem tőle,hogy adjon őszinte választ,mert ez segítene nekem továbblépni.


Nem tudom.Félek,ha személyes találkozó lenne,akkor újra előjönneének bennem az érzések. De nem tudom,hogy őt nem kavarná-e fel esetleg.


Meghozta a döntést,hogy vége,és szerintem ő látni sem akar.

Csak nem bírom elfogadni,hogy így hagyott ott 2 és fél év után.


Ez a beszélgetés nekem járna...(Most elég csúnyán fejeztem ki magam :-)

2011. máj. 21. 11:45
 4/8 anonim ***** válasza:

Már megint oda lyukadunk ezzel ki, hogy úgy érzed, neked járnak a válaszok. Nagyon úgy tűnik, meg is akarod őket kapni. Felesleges azzal foglalkozni, hogy őt esetleg felkavarná-e.


Te ismered őt, azt neked kell érezni, élőszóban, vagy írásban tudná-e jobban kifejezni magát.

2011. máj. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem azonnal megérdemled a válaszokat a kérdéseidre. Főleg ennyi idő után.

Persze függ a kapcsolat minőségétől, és a szakító fél intelligenciájától is..


Én a te helyedben várnék talán pár hetet, annyi idő alatt valószínű tisztázza magában az ember a dolgokat valamennyire.


OFF

Barátnőmmel most szakítottak, azzal a szöveggel, hogy "de nagyon szeretlek, de így jobb lesz mindkettőnknek"

Grrr, nagyon nem bírom az ilyen szar szövegeket.

Az meg a másik, hogy a barátnőm az egész szakításból csak arra emlékszik, hogy de a pasi még mindig szereti, akkor miért?

2011. máj. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen,nekem is hasonló maradt az egészből,mint a barátnődnek. Bár nem ezekkel a szavakkal,de kb. ez az értelme.


A kettőnk érdekében legyen vége. :-O Pfúú,de rossz ez így.


Mondjuk nekem rossz érzés volt,hogy ő mostanság nem dicsért,nem mondta,hogy csinos vagyok,szép.Emiatt a fejembe vettem,hogy már nem kíván,nem talál vonzónak.

Ezt szóvá tettem,és piszkáltam. Nem volt már önbizalmam.


Neki pedig azért nem volt önbizalma,mert elégedetlen voltam,és szegényt a "földbe döngöltem".


Egyik probléma szülte a másikat,míg végül azt mondta,hogy: Elég volt,ezt most itt befejezzük. Bármit csinálok,az neked nem jó,pedig próbálkoztam.

2011. máj. 23. 15:05
 7/8 anonim ***** válasza:

Leírtad a választ te magad, itt a végén!


Én is így szakítottam és ugyanilyen önbizalom-hiányos energiavámpír volt a feleségem.

Miért bántanám meg azzal, hogy nem szeretem, hogy nem bírom elvisel, hogy nem érzem jól magam vele? Ezzel csak ártanék neki. Emlékezzünk a szépre, úgyis akkor tud változtatni magán, ha magától jön rá a hibáira.

2011. máj. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha tudod a választ, hogy miért hagyott faképnél, akkor mit kérdezősködsz itt? A frusztrált önbizalomhiányodat rajta akartad levezetni, még szép, hogy otthagyott.
2011. máj. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!